ping pong

این وبلاگ رو تقدیم میکنم به همه عزیزانی که به این ورزش مفرح علاقه مند هستند یا با دیدن این وبلاگ میخواهند این ورزش را شروع نمایند که جای خوشحالی دارد و خدا رو سپاسگذاری مینمایم


هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی

پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امید کشور شد لیگ برتر جوانان وامید تنیس روی میز با   قهرمانی پتروشیمی بندر امام پایان یافت.

                                        

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، هفته پنجم و پایانی لیگ برتر جوانان و امید با پیروزی پتروشیمی بندر امام و صنعت نفت آبادان برابر حریفان خود به پایان رسید.

در حساس ترین این رقابت ها تیم پتروشیمی بندر امام به مصاف تیم مناطق نفت خیز جنوب رفت و توانست با نتیجه 5 بر 3 از سد میهمان خود بگذرد و عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود نماید.

در دیگر دیدار این هفته تیم  صنعت نفت آبادان در شهر خود روبروی تیم هیئت تنیس روی میز قزوین قرار گرفت.

در این دیدار تیم هیئت تنیس روی میز قزوین 5 بر 3مقابل میزبان مغلوب شد.

در مجموع و در پایان لیگ برتر جوانان و امید پتروشیمی بندرامام عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد و تیم هیئت تنیس روی میز قزوین به نائب قهرمانی رسید.

تابان نخ سپاهان نیز به عنوان سومی این دوره از رقابت ها بسنده کرد و تیمهای مناطق نفت خیز جنوب و صنعت نفت آبادان به ترتیب چهارم و پنجم شدند.

 

رده بندی نهایی لیگ برتر جوانان و امید :

1-  پتروشیمی بندرامام ( 7 برد ، یک باخت، 15 امتیاز)

2 – هیئت قزوین ( 5 برد، 3 باخت، 13 امتیاز)

3 -  تابان نخ سپاهان اصفهان ( 4 برد، 4 باخت، 12 امتیاز)

4 – مناطق نفتخیز جنوب (3 برد، 5 باخت، 11 امتیاز)

5  - نفت آبادان ( 1 برد ، 7 باخت ، 9 امتیاز)

دو شنبه 14 اسفند 1391برچسب:, |

 
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (3)

 

 

 

دو شنبه 14 اسفند 1391برچسب:, |

 
اموزش پینگ پنگ :نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطفاله نسبی(2)

 

 

 

دو شنبه 14 اسفند 1391برچسب:, |

 
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (1)

 

 

 

 

دو شنبه 14 اسفند 1391برچسب:, |

 
رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز نیما عالمیان مقتدرانه بر سکوی نخست ایستاد / هشت راکت به دس

 

پرونده مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز با معرفی نفرات برتر بسته شد.

 

 

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مردان کشور با معرفی هشت نفر برتر به کار خود پایان داد.

نیما عالمیان مقتدرانه با 8 پیروزی ، بدون شکست و 16 امتیاز سکوی نخست این رقابت ها را از آن خود کرد.

مهران احدی نیز با 2 امتیاز کمتر، 6 پیروزی و 2 شکست عنوان دومی این رقابت ها را کسب کرد و عارف احمدی فر با 5 پیروزی ، 3 شکست  و 14 امتیاز به مقام سومی این پیکارها بسنده کرد.

میدیا لطف الله نسبی ، حمیدرضا طاهر خوانی ، محمد علی روئین تن ، واحد مالمیری ، پوریا عمرانی و امین میر الماسی به ترتیب عنوانهای چهارم تا نهم را به دست آوردند.

گفتنی است در سه دور ابتدایی این رقابت ها محمدرضا اخلاق پسند به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف از ادامه بازی در این رقابتها انصراف داد.

در مجموع امتیاز دسته برتر ( با ضریب نیم ) و امتیاز مرحله اول انتخابی ( با ضریب یک ) ، نیما عالمیان با 15 امتیاز ،  مهران احدی با 12.5 امتیاز ، عارف احمدی با 11 امتیاز ، میدیا لطف الله نسبی با 9.5 امتیاز ، حمیدرضا طاهر خوانی با 7 امتیاز ، پوریا عمرانی با 7 امتیاز ، واحد مالمیری با 6 امتیاز و محمد علی روئین تن با 5.5 امتیاز هشت راکت به دست راه یافته به مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز هستند.

لازم به ذکر است مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز صبح روز چهارشنبه در محل آکادمی بین المللی تنیس روی میز آغاز خواهد شد.

ریز نتایج مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز به شرح زیر می باشد :

*   دور اول :

مهران احدی 3 - صفر محمد علی روئین تن

امین میر الماسی 2 - 3 پوریا عمرانی

عارف احمدی فر 2 - 3 میدیا لطف الله نسبی

واحد مالمیری 1 - 3 حمیدرضا طاهر خانی

*   دور دوم :

مهران احدی3 - 2 پوریا عمرانی

محمد علی روئین تن صفر - 3 نیما عالمیان

امین میر الماسی صفر - 3 میدیا لطف الله نسبی

عارف احمدی فر3 - 2 واحد مالمیری

*   دور سوم :

مهران احدی صفر - 3 نیما عالمیان

پوریا عمرانی3 -  میدیا لطف الله نسبی

محمد علی روئین تن2 - 3 حمیدرضا طاهر خانی

امین میر الماسی1 - 3 واحد مالمیری

*   دور چهارم

مهران احدی 3  1 میدیا لطف الله نسبی

نیما عالمیان 3  1 حمیدرضا طاهر خانی

واحد مالمیری 3   صفر پوریا عمرانی

روئین تن 3 -  1 عارف احمدی فر

*   دور پنجم

مهران احدی 3  صفر حمیدرضا طاهرخانی

واحد مالمیری 3  صفر میدیا لطف الله نسبی

نیما عالمیان 3  2 عارف احمدی فر

روئین تن 3 - صفر میرالماسی

*   دور ششم

مهران احدی 3  1 واحد مالمیری

عارف احمدی فر 3  2 حمیدرضا طاهرخانی

نیما عالمیان 3  1 امین میرالماسی

روئین تن 3  2 پوریا عمرانی

*   دور هفتم

   مهران احدی 1  3 عارف احمدی فر

حمیدرضا طاهرخانی 3  صفر امین میرالماسی

میدیا لطف الله نسبی 3  1محمد علی روئین تن

نیما عالمیان 3  صفر پوریا عمرانی

*   دور هشتم

عارف احمدی فر 3  1 امین میرالماسی

واحد مالمیری 1  3 محمد علی روئین تن

حمیدرضا طاهرخانی 3  صفر پوریا عمرانی

میدیا لطف الله نسبی 2  3 نیما عالمیان

*   دور نهم

مهران احدی 3  صفر امین میرالماسی

عارف احمدی فر 3  صفر پوریا عمرانی

نیما عالمیان 3  1 واحد مالمیری

میدیا لطف الله نسبی 3  2 حمیدرضا طاهرخانی

 

 

دو شنبه 7 اسفند 1391برچسب:, |

 
زارع پور در گفتگو با مهر: منتظر گزارش فنی عملکرد نوشاد در تور قطر هستیم/ انتظار باخت نداشتم

 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به حذف زودهنگام نوشاد عالمیان در تور جهانی قطر پس از متحمل شدن شکست در اولین دیدار مرحله حذفی این مسابقات گفت: باید گزارش فنی عملکرد عالمیان در این مسابقات ارائه شود تا آن را در نشست کمیته فنی و برای مسابقات جهانی مورد بررسی قرار دهیم.

 

 

 

ه گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران  ،  محمد زارع‌پور با تاکید بر اینکه انتظار نداشت نوشاد عالمیان در نخستین دیدارش در رقابت‌های تنیس روی میز تور جهانی قطر متحمل شکست شود و خیلی زود از دور رقابت‌ها کنار برود، به خبرنگار مهر گفت: البته باید ببینیم که شرایط مسابقات و وضعیت نوشاد برای برگزاری این دیدار چگونه بوده است. باید گزارش فنی به دست‌مان برسد تا بر اساس آن بتوانیم در نشست کمیته فنی بررسی‌های لازم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه تور جهانی قطر همانند کویت در سطح بسیاری بالایی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: دو دوره بود که بازیکنی به این مسابقات اعزام نمی‌کردیم چون سطح مسابقات بسیار بالاست. به همان اندازه که امتیاز مثبت این رقابت‌ها در رنکینگ جهانی بازیکنان شرکت کننده تاثیرگذار است، باخت و امتیاز منفی آن هم تاثیر زیادی در موقعیت جهانی بازیکنان دارد به همین دلیل طی این مدت بازیکنان را به جای تور جهانی قطر یا کویت به پروتورهای جهانی اعزام کردیم که در سطح پائین‌تری قرار دارند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز ادامه داد: تور جهانی قطر و کویت رقابت‌های معتبری هستند که با حضور بازیکنان رده‌های بالای جهان و مطرح برگزار می‌شوند. به همین دلیل وقتی تصمیم گرفتیم پس از دو دوره غیبت امسال نماینده‌ای در این رقاتب‌ها داشته باشیم، نوشاد عالمیان را برای اعزام انتخاب کردیم چون از نظر رنکینگ جهانی تنها او موقعیت لازم برای این مسابقات را داشت. البته خود نوشاد هم برای شرکت در این رقابت‌ها بی تمایل نبود.

زارع‌پور تاکید کرد: البته اعزام نوشاد عالمیان به تور جهانی قطر بر اساس نظر جمعی و در نظر گرفتن موقعیت این بازیکن انجام شد به همین دلیل باخت و حذف زودهنگام این بازیکن دور از انتظار بود. در هر صورت منتظر هستیم تا توسط مربی اعزامی به قطر (احمد جعفریپور) گزارش فنی عملکرد نوشاد و شرایط مسابقات به دست‌مان برسد.

"فکر نمی‌کنید به طور کلی نوشاد عالمیان نسبت به گذشته افت محسوسی پیدا کرده است؟"، وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر گفت: بله؛ افت نوشاد محسوس است. به هر حال هر ورزشکاری زمانی در اوج است و زمانی هم دچار افت می‌شود. به همین دلیل می‌خواهیم با حضور کادر فنی تیم ملی در نشست کمیته فنی وضعیت نوشاد و عملکرد او به خصوص در تور جهانی قطر تحلیل شود. به خصوص اینکه در آستانه مسابقات جهانی قرار داریم.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز یادآور شد: اینکه نوشاد عالمیان پیش از مسابقات جهانی دچار چنین ناکامی شد، از جهاتی بد نیست. این ناکامی برای او فرصتی است که می‌تواند از آن برای شناخت بهتر نقاط قوت و ضعف خود استفاده کند. اگر عملکرد نوشاد عالمیان در مسابقات جهانی دچار مشکل می‌شد، دردسرساز بود اما الان او فرصت چند ماهه برای جبران دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، نوشاد عالمیان تنها نماینده تنیس روی میز ایران در مسابقات تور جهانی قطر بود. این بازیکن با توجه به سیدبندی مسابقات از حضور در مرحله مقدماتی معاف شد اما وی در نخستین دیدار خود در مرحله حذفی که عصر جمعه برگزار شد برابر "جانان گروس" از دانمارک با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و وداع زودهنگامی با مسابقات داشت.

دو شنبه 7 اسفند 1391برچسب:, |

 
مسابقات پينگ پنگ قهرماني نونهالان و نوجوانان خراسان شمالي برگزار شد

 نكويي:

دبير هيئت تنيس روي ميز خراسان شمالي گفت: يك دوره مسابقات قهرماني پينگ پنگ استان در رده هاي سني نونهالان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ ايرج نكويي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: یك دوره مسابقات تنيس روي ميز قهرماني خراسان شمالي در رده هاي سني نونهالان و نوجوانان با شركت 44 بازيكن نونهال و نوجوان از شهرستان هاي مختلف استان به ميزباني بجنورد و در محل آكادمي تنيس روي ميز خراسان شمالی برگزار شد.

وي با بيان اينكه اين رقابت ها به دو صورت دوره اي و حذفي برگزار شد، اظهار داشت: در پايان مسابقات در رده سني نونهالان مهدی قدیری از شیروان به مقام قهرماني رسيد، صدرا دانشوری از بجنورد نايب قهرمان شد و محمدرضا مکبر نيز از بجنورد به مقام سومي دست يافت.

نكويي افزود: در رده سني نوجوانان رضا کمالی از بجنورد در رده نخست قرار گرفت، عماد جعفرزاده ديگر بازيكن بجنوردی به مقام دوم رسيد و یوسف رحیمی از شهرستان مانه و سملقان در جايگاه سوم ايستاد.

دبير هيئت تنيس روي ميز خراسان شمالي اضافه كرد: سرداوري این مسابقات را سیدمحمد سیدی بر عهده داشت و بر اساس برنامه اين رقابت ها دو هفته دیگر نیز انجام مي شود.

دو شنبه 7 اسفند 1391برچسب:, |

 
هفته چهارم لیگ برتر بانوان فولاد ماهان و مس کرمان به دنبال صدرنشینی در لیگ برتر بانوان

 هفته چهارم دور رفت لیگ برتر بانوان با انجام دو دیدار در تهران و اصفهان به پایان رسید.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، در این رقابت ها هیئت تنیس روی میز استان تهران در خانه خود 5 بر صفر مغلوب میهمان خود مس کرمان شد.

سرداوری این رقابت برعهده ی شهلا عامری داور بین المللی تنیس روی میز کشورمان بود.

دیدار دوم در اصفهان بین تیمهای فولاد ماهان سپاهان و هیئت تنیس روی میز استان البرز انجام شد.

این دیدار با سرداوری سیمین رضایی تنها داور بلوبج زن ایران با نتیجه 5 بر 1 به سود فولاد ماهان سپاهان به پایان رسید.

در ادامه این پیکارها تیم های مس کرمان و فولاد ماهان سپاهان در یک بازی حساس و تماشایی در هفته پنجم برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل پنجشنبه دهم اسفند ماه به مصاف هم خواهند رفت.

در دیگر دیدار هفته پنجم ، هیئت تنیس روی میز استان البرز میزبان تیم فرشتگان خواهد بود.

لازم به ذکر است تیم فولاد ماهان سپاهان بدون باخت همچنان صدر نشین جدول رده بندی پیکارهای لیگ برتر بانوان است .

همچنین مس کرمان با یک بازی کمتر و بدون باخت در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارد و روز هفدهم اسفند ماه به مصاف تیم فرشتگان خواهد رفت.

این دیدار به دلیل برگزاری رقابت های رده بندی تیم ملی بانوان به تعویق افتاده بود که در تاریخ مذکور برگزار خواهد شد.

ریز نتایج رقابت های هفته چهارم:

*  هیئت تهران صفر   5 مس کرمان

دونفره :یراقچی و سرافراز 1  3 صامت و رهنما

انفرادی:یراقچی صفر  3 صامت

انفرادی:قلعه بیگی 2  3 رهنما

انفرادی:همتی صفر  3 صامت

انفرادی:سرافراز 1  3 جلالی

*  فولاد ماهان سپاهان 5  1 هیئت البرز

دونفره :شهسواری و عمرانی 3  صفر ملاطلب و جمالی فر

انفرادی: عمرانی 3  1 جمالی فر

انفرادی: شهسواری 3  2 ملاطلب

انفرادی:آخوندی 1  3 معظمی

انفرادی:صمدی 3  صفر پورموسوی

انفرادی: شهسواری 3  صفر جمالی فر

تیم هیئت فرشتگان نیز در این هفته استراحت داشت.

دو شنبه 7 اسفند 1391برچسب:, |

 


بسم الله الرحمن الرحیم به وبلاگ من خوش آمدید سلام به همه عزیزانی که از این وبلاگ بازدید میکنند امیدوارم بتوانم دقایق مفرح برای شما فراهم نموده البته با نظرات و پیشنهادات شما عزیزان سعی میکنم ان را به بهترین وجه تصحیح نموده و اگر در مطالب کمبود یا کاستی هست امیدوارم پیشکسوتان محترم و بازیکنان حرفه ای این ورزش مرا یاری نمایند . با تشکرhamid_y


عکس ورزشی و اموزشی پینگ پنگ
عکسهای زیبای پینگ پنگ سری2
عکس از طبیعت
عکس کودکانه
اخبار و رویداد های مهم ورزش پینگ پنگ تا20/02/2012
(مشاهده و دانلود)تاریخچه پینگ پنگ
مسابقات اجرا شده یا در حال اجرا استانها
جدول برگزاری مسابقات کشور عزیزم ایران و جهان
معرفی تخته ورویه پینگ پنگ
اس ام اس
اخبار رویداد های مهم ایران و جهان
عکسهای عاشقانه
عکس مسابقات اپن کاپ فجر2012 تهران
اخبار و رویدادهای پینگ پنگ از مورخه21/02/2012
دانلود اهنگ برای عزیزان طرفدار پینگ پنگ
(دانلود و مشاهده)اموزش پینگ پنگ (تاپ اسپین1)توسط استاد مجید احتشام زاده
دانلود و مشاهده (پینگ پنگ)طریقه ایستادن وتکنیک استفاده از کات توسط استاد احتشام زاده
(دانلود و مشاهده)اموزش پینگ پنگ (تاپ اسپین2)توسط استاد مجید احتشام زاده
دانلود و مشاهده (پینگ پنگ)بازی دو نفره یا دبل توسط استاد احتشام زاده
مشاهده(فیلم) بازی نوشاد و کینتا
هیت تنیس روی میز شهرستان ابهر (استان زنجان)
هیت تنیس روی میز شهرستان خرمدره(استان زنجان)
هیت تنیس روی میز زنجان
اموزش پینگ پنگ توسط استاد جمیل لطف اله نسبی

 

hamid_y

 


 

 

افشین نوروزی پس از بخشیده شدن دوباره محرومیتش رقابت های لیگ را از هفته پنجم دور برگشت آغاز کرد.
رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان:اصلاحیه / نخستین بانوی المپیکی تنیس روی میز یک بار دیگر بر بام ایرا
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش:رئیس فدر
زارع‌پور: حاشیه‌ها تاثیرگذار بودند/ بدهی دانشگاه آزاد ارتباطی به محرومیت نوروزی ندارد
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :پیروزی مقتدرانه دانشگاه آزاد برابر نفت سپاهان
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :صدر نشینان جدول میزبان قعر نشینان
در فاصله دو هفته به پایان لیگ دسته اول:مقاومت قم شانس صعود به ليگ برتر تنیس روی میز را از دست داد
پس از نشست هم اندیشی اعضای مجمع:محمد زارع پور به عضویت کارگروه بررسی اساسنامه کمیته ملی المپیک در آم
با پایان دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان: شهسواری پیشتاز بانوان / 8 راکت به دست راه یافته
روی خط اخبار استان فارس:شيراز فاتح مسابقات قهرماني تنيس روي ميز استان
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی
هیت تنیس روی میز شهرستان ابهر(استان زنجان)
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (3)
اموزش پینگ پنگ :نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطفاله نسبی(2)
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (1)
(فیلم)بازی نوشاد عالمیان با کینتا بازی زیبا و اموزشی
سلام: خوش امدید:
روی خط اخبار استان خراسان شمالی:
در تهران و به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز :دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان آغاز
مربی تیم ملی بزرگسالان: وقتی نوشاد می برد به همه تبریک می گفتند جز من!
دانلود و مشاهده :اموزش پینگ پنگ پایه یا شروع
روی خط اخبار استان یزد:نتایج یازدهمین رنکینگ تنیس روی میز جوانان شهرستان یزد اعلام شد
برای حضور در مسابقات جهانی:بازیکن انتصابی تیم ملی تنیس روی میز پیش از اعزام به اتریش معرفی می‌شود
آنالیز و پیشنهادات مربی تیم ملی تنیس روی میز به تمامی راکت به دستان ایرانی
رائول کالین اعلام کرد : رقابت های بین المللی جوانان و نوجوانان در کشور عراق برگزار نخواهد شد
احدی: تا زمانی که جوانترها را ببرم، بازی می‌کنم/ تداوم قهرمانی ظرفیت می‌خواهد
رده بندی ماه مارس فدراسیون جهانی تنیس روی میز اعلام شد
هفته پنجم لیگ برتر بانوان :فولاد ماهان سپاهان بدون شکست قهرمان نیم فصل شد
دانلود و مشاهده بازی نوشاد عالمیان با وانگ قهرمان جهان
دانلود نمونه برگ ارنج تیمی بانوان
دانلود و مشاهده بازی دب در پینگ پنگ(دو نفره)
دانلود ومشاهده تاپ اسپین2
مشاهده وانلود پینگ پنگ تاپ اسپین1
اموزش طریقه ایستادن و تکنیک کات و ........
مهران احدی:کاپیتانی فقط مسئولیت را بیشتر می کند!
رقابت های آزاد و رده بندی دسته برتر جوانان دختر کشور / مسابقات انتخابي نونهالان دختر و پسر كشور
اردوی تدارکاتی تیم ملی جوانان پسر.اصفهان میزبان راکت به دستان جوان
رحمت عالمیان: نوشاد در
علیرضا حجازیان خبر داد:فرخنده سلیمانی موفق به اخذ مدرک بلوبج داوری شد
تیم تنیس روی میز مقاومت قم در دیداری حساس از رقابت‌های لیگ دسته یک تنیس روی میز
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش
مهران احدی با غلبه بر نیما عالمیان فاتح رقابت های انتخابی شد / عالمیان ، احدی و طاهرخانی ملی پوش شد
رقابت های کاپ آسیا دعوت کنفدراسیون آسیا از برادران عالمیان / نوشاد و نیما راهی هنگ کنگ می شوند
مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مهران احدی برابر نیما عالمیان به پیروزی رسید/پوری
آخرین تلاش برای تصاحب پیراهن تیم ملیمرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی
مراسم تقدیر از روابط عمومی های برتر استان ها و فدراسیونهای ورزشی کشور
شهابی: روابط عمومی های حوزه ورزش و جوانان به جایگاه واقعی خود دست یافته اند
لیگ دسته یک تنیس روی میز کشور مقاومت قم برابر هیئت فارس تن به شکست داد
یما عالمیان همچنان بدون شکست قابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز

 

 

RSS 2.0

فال حافظ

قالب های نازترین

جوک و اس ام اس

جدید ترین سایت عکس

زیباترین سایت ایرانی

نازترین عکسهای ایرانی

بهترین سرویس وبلاگ دهی


<-PollName->

<-PollItems->

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 6
بازدید دیروز : 5
بازدید هفته : 19
بازدید ماه : 100
بازدید کل : 38111
تعداد مطالب : 76
تعداد نظرات : 1
تعداد آنلاین : 1flash player for you

جاوا اسكریپتfor your

Download Adobe Acrobat ReaderDownload Adobe AirDownload Adobe Flash Playera