ping pong

این وبلاگ رو تقدیم میکنم به همه عزیزانی که به این ورزش مفرح علاقه مند هستند یا با دیدن این وبلاگ میخواهند این ورزش را شروع نمایند که جای خوشحالی دارد و خدا رو سپاسگذاری مینمایم


هفته هشتم رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز مردان ایران روز پیروزی پتروشیمی ها در خانه حریف

هفته سوم دور برگشت رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز مردان ایران با انجام دو دیدار حساس به پایان رسید و پتروشیمی بندر امام توانست با پیروزی برابر دانشگاه آزاد عنوان نایب قرمانی خود را تثبیت کند .

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ در ادامه هفته سوم دور برگشت بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز مردان ایران، دانشگاه آزاد اسلامی به سرمربی گری محمد باقر پسران، در سالن شهید عضدی مجموعه شهید شیرودی تهران میزبان تیم پتروشیمی بندرامام  به سکان داری پیمان حسنی ، مدافع عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر امسال بود.

سرداوری این دیدار بر عهده داریوش ضرغام پور سرداور بین المللی تنیس روی میز ایران بود که اکرامی ، ساجی  و دیرباز نیز به عنوان داور، وی را در امر قضاوت این دیدار یاری کردند.

در نخستین دیدار و در دیدار دو نفره تیم دو نفره اخلاق پسند و احدی از پتروشیمی بندر امام به مصاف تیم دو نفره رحمت پناه و لطف الله نسبی رفتند که توا نستند با نتیجه 3 بر صفر از سد رحمت پناه و لطف الله نسبی عبور کنند.

بلافاصله پس از دیدار دو نفره، روئین تن و لطف الله نسبی دومین دیدار و نخستین دیدار انفرادی را برگزار کردند و لطف الله نسبی3 بر 2  روئین تن را از مغلوب کرد.

در سومین دیدار اخلاق پسند به مصاف عمرانی از دانشگاه آزاد رفت و 3 بر 1 این بازی را از آن خود کرد.

در پیکار چهارم نوبت به برد دانشگاه آزاد رسید و بهنام رحمت پناه از دانشگاه آزاد اسلامی 2-3 فرقدانی از تیم پتروشیمی بندر امام را شکست داد تا دومین پیروزی دانشگاه در این دیدار را رقم بزند.

مهران احدی در پنجمین پیکار، برابر صابری به میدان رفت و طی یک بازی دیدنی 3  بر صفر  بازی را به سود خود به پایان رساند.

اخلاق پسند و لطف الله نسبی  برگزار کننده دیدار ششم بین دو تیم بودند که در نهایت این لطف الله نسبی  بود که توانست سومین پیروزی دانشگاه آزاد را در این دیدار با نتیجه 3 بر 2 برابر حریفش به دست بیاورد.

پوریا عمرانی در یک بازی تماشایی 3 بر2 هفتمین دیدار را با پیروزی برابر روئین تن به پایان رساند .

در دیدار هشتم  نوبت به مهران احدی از پتروشیمی بندر امام رسید که دومین پیروزی خود در این دیدار با نتیجه 3بر صفر برابر رحمت پناه رقم بزند.

احدی نتیجه را 4 -4 برابر کرد تا این دیدار حساس به گیم نهم و نهایی کشانده شود.

دیدار پایانی نیز میان فرقدانی و مجتبی صابری برگزار شد و فرقدانی 3-0 حریف دانشگاه آزادی خود را مغلوب کرد تا خیال هم تیمی هایش را راحت کند و در مجموع این پتروشیمی بندر امام باشد که در خانه حریف 5 -4  از سد دانشگاه آزاد بگذرد.

در ادامه رقابت های هفته هشتم پتروشیمی نوری بوشهر در همدان میهمان علیصدر همدان بود .

پتروشیمی نوری بوشهر هم با نتیجه مشابه به بازی تهران 5 بر 4 از سد علیصدر همدان گذشتند.

ریز نتایج دیدار پتروشیمی نوری بوشهر و علیصدر همدان :

دو نفره : احمدی فر و خطیون 2 3 بوجاریان و نوروزی

انفرادی:صدیق 1 3 ملارجبی

انفرادی:احمدی فر 3 - صفر بوجاریان

انفرادی:ریزبند صفر 3 کیهان

انفرادی:خطیون 3 2 نوروزی

انفرادی:احمدی فر 3 2 ملارجبی

انفرادی:صدیق صفر 3 بوجاریان

انفرادی:خطیون 3 1 کیهان

انفرادی:ریزبند 3 - صفر نوروزی

سرداوری این دیدار به عهده حمیدرضا صباغیان نخستین داور بلوبج تنیس روی میز کشورمان بود.

جدول رده بندی لیگ برتر تنیس روی میز مردان ایران تا پایان هفته هشتم :

   *جدول رده بندی تا پایان هفته هفتم :

1-  باشگاه دی ( 8 برد، بدون باخت، 16 امتیاز)

2 - پتروشیمی بندرامام (6 برد، 2 باخت، 14 امتیاز)

3 -  دانشگاه آزاد ( 4 برد، 4 باخت، 12 امتیاز)

4 - پتروشیمی نوری عسلویه (4 برد، 4 باخت، 12 امتیاز)

5  - علیصدر همدان ( یک برد ، 7 باخت، 9 امتیاز)

6 - نفت سپاهان ( یک برد، 7 باخت، 9 امتیاز)

چهار شنبه 2 اسفند 1391برچسب:, |

 
زارع پور خبر داد: محرومیت افشین نورورزی بخشیده شد

           

 

 

به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسگری (علیه السلام) محمد زارع پور از بخشودگی محرومیت قطعی افشین نوروزی خبر داد.

 

            

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، محمد زارع پور در مصاحبه با سایت فدراسیون اعلام کرد : به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسگری و با توجه به نزدیک بودن ایام عید باستانی نوروز محرومیت قطعی افشین نوروزی بخشیده شد.

رئیس فدراسیون همچنین اعلام کرد پس از برگزاری نشست کمیته استیناف، محرومیت قطعی این بازیکن کاهش یافت و من هم حکم کمیته استیناف را پذیرفتم ، اما با توجه به سوابق ارزشمند این بازیکن در عرصه های مختلف ملی و بین المللی و همچنین شرایط تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر مردان تصمیم گرفتم تا محرومیت قطعی این بازیکن بخشیده شود.

وی در ادامه افزود : فدراسیون خانه دوم همه ی ورزشکاران و ملی پوشان کشور است و هرگز فدراسیون قصد ضربه زدن به هیچ یک از اعضای خانواده خود را ندارد.

زارع پور با اشاره به میلاد با سعادت امام حسن عسگری و نزدیک شدن ایام نوروز تاکید کرد ، در ماجرای محرومیت نوروزی عده ای تعجیل کردند و با تصمیم های اشتباه باعث بوجود آمدن شرایط نا مناسبی شدند.

رئیس فدراسیون تصریح کرد ، هیچ بازیکنی حق دخالت در امور اجرایی فدراسیون را ندارد. انتقاد حق بازیکن است و در تمام مدت حضورم در فدراسیون از انتقاد های سازنده ، اصولی و بدون غرض با آغوش باز استقبال کردم.

وی همچنین اعلام کرد : من نه تنها نوروزی را بلکه تمامی بازیکنان پینگ پنگ ایران را همچون فرزند خود میدانم و هرگز دوست ندارم به آنها آسیبی برسد.

لازم به ذکر است حکم کمیته استیناف نوروزی شامل موارد زیر بود که موارد اول و چهارم آن توسط محمد زارع پور رئیس فدراسیون بخشیده شد.

1- محروميت قطعي از حضور در ميادين و مسابقات ورزشي به مدت سه ماه كه 28 روز آن سپري شده است.

2- محروميت تعليقي از حضور درميادين و مسابقات ورزشي به مدت شش ماه با طول دوره ي تعليق يكسال.

3- محكوميت قطعي به پرداخت بيست ميليون ريال جريمه نقدي كه مي بايست حداكثر ظرف مدت يك هفته از تاريخ ابلاغ راي به حساب شماره 1869557770 بانك ملت به نام فدراسيون تنيس روي ميز واريز گردد.

4- محكوميت قطعي به اعلان عمومي مراتب عذرخواهي رسمي از مسئولين فدراسيون و نيز تكذيب موارد مطروحه در ارباب جرايد و رسانه هاي گروهي از طريق انتشار در سايت رسمي فدراسيون، حداكثر ظرف مدت يك هفته از تاريخ ابلاغ راي.

 

چهار شنبه 2 اسفند 1391برچسب:, |

 
پوستين دوز: بزرگسالان را به اردوی برون مرزی می‌فرستیم

 
 
نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: نظر مثبتی نسبت به حضور بانوان عمان در ایران نداریم

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ،فاطمه پوستین دوز در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، در خصوص علت غیبت بانوان عمان در اردوی تیم ملی بیان کرد: تیم تنیس روی میز بانوان عمان قرار بود تا یک روز قبل از آغاز اردوی تیم ملی به ایران بیایند اما گویا به دلیل ناهماهنگی‌هایی که در کشورشان به وجود آمد نتوانستند به اردوی ما برسند.

وی تصریح کرد: عمان خود راغب به تمرین با بانوان قدرتمند ما بودند و خودشان خواستار آمدن به کشورمان بودند به همین علت هم ما برنامه‌هایمان را به گونه‌‌‌‌ای تنظیم کردیم که اردو برگزار شود، اکنون هم دوباره به ما گفته‌اند که در وقتی دیگر به ایران بیایند اما نظر مثبتی نداریم و تمایل نداریم به آنها فرصت دوباره بدهیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز درباره علت حضور نوجوانان و جوانان در اردوی بزرگسالان اعلام کرد: برنامه‌ریزی ما به خاطر حضور عمانیها بود از آنجا که سطح فنی بازی بازیکنان بزرگسال ما نسبت به عمان بالاتر بود به همین دلیل از جوانان و نوجوانان هم دعوت کردیم تا در کنار عمانیها تمرین و به عنوان حریف تمرینی از آنها استفاده کنند.

پوستین دوز، درباره مربیان تیم ملی بانوان گفت: اکنون سیما لیموچی مربی بزرگسالان و مهناز رجبیان به عنوان مربی جوانان هستند.

وی ادامه داد: در برنامه‌هایمان این بود که هر ماه اردو داشته باشیم تا بانوان همیشه آماده باشد اما به دلیل مشکلات بودجه کمی اردوها را محدودتر کردیم اما روال مسابقات همچنان ادامه دارد.

پوستین دوز مسابقات پیش روی بانوان را این گونه برشمرد: جوانان و نوجوانان قرار است اواخر اسفند ماه به رقابتهای این جهانی عراق اعزام شوند ضمن اینکه بانوان بزرگسال هم مسابقات مصر و جهانی را در پیش دارند.

وی از برگزاری اردوی برون مرزی در مجارستان برای بانوان بزرگسال خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی، قرار است تیم ملی بزرگسالان قبل از شرکت در رقابتهای جهانی برای برپایی یک اردوی مشترک به مجارستان بروند تا وضعیت آمادگی آنها بیش از پیش شود، به احتمال زیاد اوایل سال 1392 زمان برگزاری این اردو خواهد بود.

چهار شنبه 2 اسفند 1391برچسب:, |

 
زهرا میربابایی : تنیس روی میز بانوان جانباز و معلول رشد کیفی مطلوبی داشته است

چهار شنبه 2 اسفند 1391برچسب:, |

 
روی خط اخبار استان مازندران بر گزاری رقابت های تنیس روی میز جام فجر در مازندران

رقابت های تنیس روی میز کشور جام فجر با معرفی نفرات برتر در مازندران پایان یافت.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران به نقل از خبر نگار باشگاه خبر نگاران مازندران، رئیس هیات تنیس روی میز مازندران گفت رقابت های تنیس روی میز جام فجر که با شرکت 69 ورزشکار از استان های مختلف کشور در تنکابن جریان داشت ، با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

زعفری افزود: در این رقابت های ،محمدباقر مقصودی فر از استان گیلان به مقام قهرمانی رسید ، ‌بابک نوروزی از مازندران دوم شد و ‌ امیر مهدوی از استان گیلان در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گفته وی: در این رقابت ها شرکت کنندگانی از استان های مازندران ، البرز ، گیلان ، زنجان و تهران با یکدیگر رقابت کردند.

 
 
کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز بانوان رامسر در لیگ برتر استان مازندران
تیم تنیس روی میز بانوان شهرستان رامسر در لیگ برتر استان مازندران مقام سوم را از آن خود کرد.
 

به گزارش ایلنا از رامسر،حلیمه کردباقری رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان رامسر در گفتگو با ایلنا با اعلام این مطلب گفت:خوشبختانه با توجه به نبودن امکانات لازم برای تیم تنیس روی میز شهرستان، کسب مقام سومی لیگ برتر استان مازندران مایه مباهات است.

رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان رامسر ضمن تشکر از «امید حلاجیان» اسپانسر تیم گفت:با تمام کمبود ها و با تلاش بازیکنان انتظارمان مقام های بالاتری بود و اگر مسئولین شهرستان حمایت کنند تیم تنیس روی میز شهرستان رامسر توانایی های بیشتری دارد.

شایان ذکر است اعضای شرکت کننده تیم تنیس روی میز شهرستان رامسر در لیگ استان بیتا قربانی، مریم افتخاری، سحر پرتوی، مبینا حسنعلی نژاد به مربیگری حلیمه کردباقری این مقام را بدست آورد.

سه شنبه 1 اسفند 1391برچسب:, |

 
تور جهانی قطر – دوحه صعود عالمیان به سید 27 رقابت ها و حذف از مرحله گروهی

  قرعه کشی مرحله گروهی تور جهانی قطر انجام شد

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ، تور جهانی قطر در بخش انفرادی دوبل و تیمی مردان و زنان آغاز شد که ایران تنها در بخش انفرادی مردان حضور دارد و در این بخش 88 ورزشکار از 36 کشور به مصاف هم خواهند رفت.

نوشاد عالمیان، نفر اول تنیس روی میز ایران که در لیست اولیه در سید 29 رقابت‌ها قرار داشت با انصراف مالین اسطوره چینی با رنک 6 جهان و ریو تان بازیکن برجسته کرواسی با رنک 38 دنیا، به سید 27 صعود کرد و پس از ورزشکاران آلمانی و روسی قرار گرفته است که با این شرایط از حضور در مرحله مقدماتی معاف است و مستقیماً در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود می رود.

در مرحله انفرادی ،در بخش گروهی 88 راکت به دست در 29 گروه به مصاف هم خواهند رفت.

لازم به ذکر است نوشاد عالمیان به همراه احمد جعفری پور بامداد امروز راهی دوحه شدند.

سه شنبه 1 اسفند 1391برچسب:, |

 
نخستین بانوی المپیکی

نخستین بانوی المپیکی تاریخ تنیس روی میز ایران:
 
ندا شهسواری گفت: ورزش بر روی تمام ارکان زندگی تأثیر می‌گذارد و با تأثیرات مثبت خود باعث می‌شود که فرد با آمادگی بیشتری با مسائل مختلف زندگی روبرو شود.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس،‌ دور دوم رقابت های رده بندی دسته برتر انفرادی بزرگسالان بانوان که از جمعه 20 بهمن ماه به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز کار خود را آغاز کرده بود، عصر شنبه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و ندا شهسواری پینگ ‌پنگ‌باز المپیکی ایران از کردستان، با 15 پیروزی، بدون شکست و 30 امتیاز، ‌قهرمان دور دوم رقابت ‌های رده‌ بندی دسته برتر انفرادی بزرگسالان بانوان شد و بر سکوی نخست این رقابت‌ها ایستاد.

ندا شهسواری در گفتگو با سایت مهرخانه درخصوص فعالیت ورزشی خود گفت: ورزش تنیس را از سن 11 سالگی آغاز کردم و در سال 1379 عضو تیم ملی تنیس شدم. زمانی که عضو تیم ملی شدم خیلی خوشحال بودم که در رده بندی بزرگسالان برگزیده شده ام. به ویژه آنکه فدراسیون تنیس اعلام کرده بود که تنها 5 نفر را برای تیم ملی می خواهند و من جزء آن 5 نفر بودم و حس بسیار خوبی داشتم.

وی به موفقیت های ورزشی خود اشاره کرد و افزود: از زمانی که به عضویت تیم ملی ایران درآمدم به ویژه در چند سال اخیر، موفق شدم چندین بار مقام اول مسابقات رده بندی و لیگ را به دست بیاورم. برای اولین بار در سال 84 عنوان نفر اول مسابقات داخلی را کسب کردم.

قهرمان تیم ملی پینگ پنگ بانوان کشورمان هدف اصلی خود را قهرمانی مسابقات جهانی عنوان کرد و گفت: هدف من از زمانی که به عضویت تیم ملی در آمدم تاکنون بسیار فرق کرده است و حالا اهداف بزرگتری دارم. هدف من دیگر نه تنها برتری در مسابقات داخلی پینگ پنگ، بلکه قهرمانی در مسابقات جهانی است و بیشتر تمرکزم بر روی این مسابقات است.

شهسواری به سابقه حضور تیم ملی پینگ پنگ کشورمان در مسابقات جهانی اشاره کرد و افزود: در سال 2005 برای اولین بار بعد از انقلاب، تیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران در مسابقات جهانی شرکت کرد. که خوشبختانه من هم به عنوان یکی از اعضای تیم ملی کشورمان در این مسابقات حضور داشتم.

وی افزود: مسابقات جهانی امسال از اردیبهشت 1392 در فرانسه آغاز می شود. این مسابقات جهانی به صورت انفرادی و دوبل برگزار خواهد شد. احتمالاً 4-5 نفر از اعضاء تیم ملی کشورمان در این مسابقات شرکت خواهند کرد. جهت آمادگی حضور در این مسابقات، تمرینات فشرده و سختی داشتیم در دو ماه آخر سال نیز در مسابقات رده بندی و لیگ برتر بودیم. علاوه بر آن از 25 بهمن ماه اردوی تیم ملی پینگ پنگ آغاز می شود و تا 5 اسفند ماه ادامه دارد.

قهرمان دسته برتر پینگ پنگ بانوان در خصوص تأثیرات ورزش بر زندگی اظهار کرد: به تمام خانم ها توصیه می کنم در هر رشته ورزشی که به آن علاقه دارند، به فعالیت بپردازند و در کنار دیگر کارهای روزمره خود، ورزش کنند. ورزش بر روی تمام ارکان زندگی تأثیر می گذارد و با تأثیرات مثبت خود باعث می شود که فرد با ذهن باز و آمادگی بیشتری با مسائل مختلف زندگی روبرو شود و به درستی تصمیم بگیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این رشته استرس زیادی وجود دارد، زیرا بازی تنیس انفرادی است. در فرصت بسیار کم باید بر حریف غلبه کرد، کوچکترین اشتباه در این بازی باعث شکست و از دست دادن موقعیت ها می شود.

شهسواری درخصوص تأثیرات این ورزش بر زندگی شخصی اش گفت: این ورزش روی زندگی من تأثیرات بسیار مثبتی داشته و منجر به تغییر نگرش و ذهنیت من شده است. تمرینات منظم ورزشی توان مقابله با سختی ها و مشکلات را در من ایجاد کرده و باعث شده است که در هنگام مواجهه با مشکلات خودم را نبازم و در مقابل مسائل به درستی تصمیم بگیرم.

سه شنبه 1 اسفند 1391برچسب:, |

 
وان‌ترین بازیکن تیم ملی پینگ‌پنگ کشور: حضور در المپیک آرزوی من است


جوان‌ترین بازیکن تیم ملی پینگ‌پنگ کشورمان گفت: حضور در بازی‌های المپیک مهم‌ترین آرزوی ورزشی‌ من است.

 

 

 

 

ه گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران نعیم نوبخت بازیکن ساروی تیم ملی پینگ‌پنگ جوانان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس عنوان کرد: در حال حاضر عضو تیم ملی هستیم و تمام سعی من حضور ثابت در ترکیب تیم ملی است.

وی که اخیراً در مسابقات پینگ‌پنگ قهرمانی جوانان کشور در ساری به مقام سومی دست یافت، تصریح کرد: با بدشانسی و یک اشتباه، مقام قهرمانی که حق من بود در مرحله نیمه‌نهایی به مقام سومی تغییر کرد.

نوبخت درباره سطح کیفی رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور در ساری گفت: بهترین بازیکنان دسته برتر و دسته یک سراسر کشور حضور داشتند که با حضور نفرات خوب از استان‌ها سطح کیفی مسابقات نیز بالا رفته بود.

وی با اشاره به حضور شیشه‌گرها سرمربی تیم ملی پینگ‌پنگ در رقابت‌های جوانان کشور در ساری یادآورد شد: با توجه به این‌که این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی را داشت، رقابت نزدیک و تنگاتنگی را شاهد بودیم.

بازیکن تیم ملی پینگ‌پنگ جوانان کشورمان اظهار داشت: از تمامی کسانی که در موفقیت ورزشی‌ام نقش داشتند، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: مازندران در رشته ورزشی پینگ‌پنگ از برترین‌های فدراسیون محسوب می‌شود که جا دارد از زحمات و استعدادیابی مسئولان هیئت و مربیان تشکر شود.

گفتنی است، نعیم نوبخت 17 ساله اهل شهرستان ساری بوده و در مقطع دوم دبیرستان در رشته تربیت بدنی مشغول تحصیل است که در کلکسیون افتخارات ورزشی خود چندین مقام کشوری استانی دارد.

سه شنبه 1 اسفند 1391برچسب:, |

 
رضا میر الماسی بهتر بود اتفاقات اخير در پينگ پنگ نمي‌افتاد

 

 

 

مربي با سابقه تنيس روي ميز کشورمان گفت: به نظر من بهتر بود اتفاقات اخير نمي‌افتاد و مسائل بدون درگيري حل مي‌شد.

 

 

 

ه گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران رضا ميراسماعيلي در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران گفت: از آنجا که جلسه نهايي وبه نوعي سرنوشت ساز و از اهميت ويژه‌اي برخوردار بود بهتر مي‌شد که از پيشکسوتان قديمي‌تر و صاحب صلاحيت‌تري استفاده مي‌کردند چرا که دو رأي بسيار حساس داشتند.

وي افزود: من براي همت که در عرصه داوري قوي و قابل اعتماد است و فردي محجوب به شمار مي‌آيد احترام خاصي قائل هستم اما براي نوروزي که نماينده ايران در المپيک بوده و قهرمان برجسته‌اي نيز است بهتر مي‌شد که از پيشکسوتان با تجربه‌تر استفاده مي‌کردند.

ميرالماسي در پاسخ به اين سئوال که آيا اگر براي حضور در جلسه استيناف از وي دعوت مي‌کردند در جلسه حاضر مي‌شد يا خير، گفت: به طور حتم از من قوي‌تر در تنيس روي ميز بسيارند ولي اگر از من دعوت مي‌شد بدون شک مي‌رفتم، همانطور که در مقاطعي نيز از من دعوت کردند و در جلسات شرکت کردم.

وي از پيشکسوتان نام برد و اعلام کرد: براي مثال علي جعفري پيشکسوتي است که همه پيشکسوتان تنيس روي ميز وي را قبول دارند و فردي پذيرفته شده است، نجفي که فردي تحصيل کرده و قابل قبول است با توجه به اهميت اين جلسه بسيار بهتر بود که از اين اشخاص که تعدادشان کم هم نيست استفاده مي‌شد.

مربي باسابقه و محجوب تنيس روي ميز کشورمان در انتها تأکيد کرد: به اعتقاد من وقوع اين درگيريها و اين برنامه حاصلي جز سوء تفاهم ندارد و اين موضوع به نفع هيچ کس در پينگ پنگ نيست و فقط افراد وارد حاشيه مي‌شوند بهتر بود اين اتفاقات نمي‌افتاد و در خصوص افشين نوروزي هم با رأفت بيشتري تصميم گيري مي‌شد.

لازم به ذکر است، رضا ميرالماسي حدود سه سال به عنوان مربي و يک سال به عنوان سرپرست تيمهاي ملي نوجوانان و جوانان در مسابقات مختلف از جمله قهرماني آسيا و پروتورهاي مختلف بين‌المللي نقش اساسي در کسب مقامهاي خوب و منحصر به فرد از جمله پنجم و ششم در آسيا به خصوص برگزاري اردوهاي شبانه روزي در ايران داشته که در کنار ديگر عوامل فني و مديريتي آن زمان منجر به شکوفايي و ماندگاري نسل حاضر شده است  

سه شنبه 1 اسفند 1391برچسب:, |

 
افراد برتر رقابتهای پینگ پنگ ادارات بویراحمد مشخص شدند

 

 

مسوول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسابقات پینگ پنگ ادارات شهرستان بویراحمد با معرفی نفرات برتر در دو بخش بانوان و آقایان در یاسوج پایان یافت.

 

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ˈآرمان قنبرزادهˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در بخش آقایان سید ˈقاسم رضاییˈ اول شد و ˈسلمان گودرزیˈ و ˈجمال الدین تقویˈ نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

وی بیان کرد: در بخش بانوان ˈفاطمه جانی پورˈ اول شد، ˈزیبا التیامیˈ به مقام دوم دست یافت و ˈاقدس نوربخشˈ و ˈزلیخا التیامیˈ نیز به طور مشترک حائز رتبه سوم شدند.

سه شنبه 1 اسفند 1391برچسب:, |

 
نوروزی عذرخواهی نکند، محرومیتش یکساله می‌شود!

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ، محمد قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره حکم کمیته استیناف افشین نوروزی اظهار کرد: با توجه به درخواست تجدید نظر نوروزی نسبت به حکم کمیته انضباطی و با تشخیص رییس فدراسیون بر اساس ماده 9 آیین‌نامه انضباطی وزارت ورزش، کمیته استیناف تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این جلسه سه نماینده از وزارت ورزش، رییس کمیته داوران، رییس کمیته مربیان و رییس کمیته مسابقات حضور داشتند. همچنین همت و ضرغام‌پور به عنوان دو پیشکسوت در جلسه حضور داشتند و حضور مجید احتشام‌زاده هم بدون داشتن حق رای در جلسه استیناف بود تا به عنوان مطلع نظرات خود را ارائه دهد.

قدوسی با بیان اینکه اعضای جلسه پس از شنیدن صحبت‌های افشین نوروزی و بررسی اسناد و مدارک با تبادل نظر در نهایت حکم قطعی را صادر کردند، گفت: با توجه به اینکه این بازیکن به صورت صریح و روشن مراتب عذرخواهی خود را اعلام کرده بود و برخی از مطالب منتشر شده را هم تکذیب کرده بود، اعضای جلسه در حکم بدوی او تخفیف قائل شدند. بر این اساس محرومیت قطعی این بازیکن از یک سال به سه ماه کاهش یافت که از تاریخ 29 دی این محرومیت محاسبه شده است. محرومیت تعلیق وی هم از یک سال به 6 ماه رسید اما جریمه 2 میلیون تومانی نوروزی در حکم کمیته استیناف تغییری نداشت.

قدوسی خاطرنشان کرد: اعضای کمیته استیناف با توجه به این که تشخیص دادند مهم‌ترین مولفه برای تخفیف رای بدوی عذرخواهی این بازیکن بوده است و بالاخره مطالبی در رسانه‌ها مطرح شده بود به همین دلیل بند چهارمی را هم به حکم او اضافه کردند که بر اساس آن نوروزی می‌بایست عذرخواهی خود و تکذیب برخی مطالب منتشر شده در برخی رسانه‌ها را از طریق سایت فدراسیون هم اعلام کند که از زمان صدور حکم تا 10 روز برای انجام این کار مهلت دارد.

وی در پاسخ به این که مگر نوروزی پیش از این در جلسه‌ای از رییس و مسئولان فدراسیون عذرخواهی کرده و عذرخواهی خود را به صورت مکتوب هم در اختیار کمیته استیناف قرار داده بود، پس چرا فدراسیون اصرار دارد که نوروزی دوباره عذرخواهی کند، گفت: اگر نوروزی باور قلبی بر عذرخواهی که کرده است، دارد دیگر اشکال ندارد که بخواهد این کار را دوباره انجام دهد!؟ این موضوع تنها بحث عذرخواهی نیست بلکه نکته مهم‌تر تکذیب مسائل مطرح شده در ارباب جراید است که نوروزی تاکنون این کار را انجام نداده است.

قدوسی اضافه کرد: ما این شرط را گذاشته‌ایم که تکذیب این مطالب و عذرخواهی از طریق سایت فدراسیون انجام شود.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون پینگ‌پنگ ادامه داد: تاکنون هیچ نامه رسمی درباره عذرخواهی و اعلام رسمی وجود ندارد که به طور مشخص از سوی این بازیکن باشد.

وی در پاسخ به این که اما پیش از جلسه استیناف نوروزی در جلسه‌ای از رییس فدراسیون و مسئولان عذرخواهی کرده و حتی عذرخواهی خود را در مدرکی به کمیته استیناف اعلام کرده است همچنین این بازیکن در مصاحبه‌ای با خبرگزاری‌ها این موضوع را اطلاع‌رسانی کرده بود، گفت: با توجه به اینکه مطالب مطرح شده از سوی این بازیکن در نشریات و خبرگزاری‌ها متضمن معنای توهین و افترا و خلاف واقع بوده است و این مطالب به صورت عمومی مطرح شده و همه از آن مطلع شده‌اند، اگر عذرخواهی هم باشد باید به صورت عمومی مطرح شود!

قدوسی اضافه کرد: جلسه‌ای که نوروزی با مسئولان فدراسیون داشته بین دو جلسه کمیته انضباطی و کمیته استیناف بوده و من در جریان این جلسه قرار نگرفته‌ام و جزئیاتش را نمی‌دانم.

قدوسی گفت: نوروزی با نقض مولفه‌های یک نقد صحیح و با استفاده از الفاظ و عباراتی به توهین، افترا و مطالب غیر واقع پرداخته است. این در شرایطی است که قانون‌گذار گفته است که نقد باید بر اساس استدلال و به دور از توهین و تخریب گفته شود اما نوروزی در یکی از نشریات گفته دبیر فدراسیون شخص نااهل و بی‌تخصصی هستند! این مطلب یعنی چه؟! وقتی چنین چیزی به صورت عمومی مطرح شده آیا باید عذرخواهی‌اش خصوصی باشد؟

وی در پاسخ به این که بازیکنان دیگری هم انتقاداتی را نسبت به فدراسیون داشته‌اند و حتی تخلفاتی را انجام داده‌اند اما تاکنون چنین برخوردی با بازیکنان متخلف نشده است گفت: در 10 سال اخیر چنین اقدامی از سوی یک بازیکن در پینگ‌پنگ سابقه نداشته است و اقدام نوروزی یک اقدام منحصر به فرد محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه نوروزی در جلسه استیناف عنوان کرده است که التهاب و هیجان در تیم ملی باعث شده این موضوعات را عنوان کند گفت: حتی در عین حالی که برای نوروزی احترام بسیاری قائل هستم اما اظهارات او غیر محترمانه و شدید بوده است و با توجه به این موضوع چنین حکمی اتخاذ شده است.

قدوسی اظهار کرد: آنچه که نوروزی به عنوان مدرک به کمیته استیناف ارائه کرده است در پرونده‌اش باقی می‌ماند و انتشاری در این زمینه انجام نمی‌شود. اگر کلیات مدارک ارائه شده از سوی برخی مدیران اطلاع‌رسانی شده است، من بی‌اطلاعم اما در نهایت آن چیزی که مورد نظر اعضای کمیته بوده و در شان این موضوع بوده است تحقق پیدا نکرده است.

وی در پاسخ به این که اگر نوروزی در سایت فدراسیون عذرخواهی نکند چه اتفاقی می‌افتد گفت: تخلف از اجرای رای کمیته انضباطی تخلفی جدید محسوب می‌شود و قاعدتا اعضای کمیته انضباطی در این باره تشکیل جلسه خواهند داد که البته تشکیل جلسه کمیته انضباطی منوط به نظر رییس فدراسیون است و رسیدگی مجددی به این موضوع انجام می‌شود. بدیهی است اگر نوروزی رای کمیته انضباطی را اجرا نکند بند دو حکم گرفته شده، لازم‌الاجرا خواهد بود و 6 ماه حکم تعلیقی این بازیکن به یک سال محرومیت قطعی تبدیل می‌شود.

سه شنبه 1 اسفند 1391برچسب:, |

 
رئیس فدراسیون تنیس روی میز با استعفای بابادی‌وند از مدیریت تیم‌های ملی تنیس روی میز موافقت کرد.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد بابادی‌وند، مدیر تیم‌های ملی و عضو هیئت رئیسه فدراسیون تنیس روی میز روز شنبه در اعتراض به حکم محرومیت افشین نوروزی، ملی‌پوش کشورمان از سمت خود استعفا کرد.

محمد زارع‌پور، رئیس فدراسیون تنیس روی میز نیز با استعفای وی موافقت کرد تا در آستانه مسابقات حساس پیش رو مانند قهرمانی جهان، تیم ملی بدون مدیر باشد.

نوروزی بر اساس حکم کمیته استیناف به 3 ماه محرومیت قطعی، 6 ماه تعلیقی و 2 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده بود.

سه شنبه 1 اسفند 1391برچسب:, |

 


بسم الله الرحمن الرحیم به وبلاگ من خوش آمدید سلام به همه عزیزانی که از این وبلاگ بازدید میکنند امیدوارم بتوانم دقایق مفرح برای شما فراهم نموده البته با نظرات و پیشنهادات شما عزیزان سعی میکنم ان را به بهترین وجه تصحیح نموده و اگر در مطالب کمبود یا کاستی هست امیدوارم پیشکسوتان محترم و بازیکنان حرفه ای این ورزش مرا یاری نمایند . با تشکرhamid_y


عکس ورزشی و اموزشی پینگ پنگ
عکسهای زیبای پینگ پنگ سری2
عکس از طبیعت
عکس کودکانه
اخبار و رویداد های مهم ورزش پینگ پنگ تا20/02/2012
(مشاهده و دانلود)تاریخچه پینگ پنگ
مسابقات اجرا شده یا در حال اجرا استانها
جدول برگزاری مسابقات کشور عزیزم ایران و جهان
معرفی تخته ورویه پینگ پنگ
اس ام اس
اخبار رویداد های مهم ایران و جهان
عکسهای عاشقانه
عکس مسابقات اپن کاپ فجر2012 تهران
اخبار و رویدادهای پینگ پنگ از مورخه21/02/2012
دانلود اهنگ برای عزیزان طرفدار پینگ پنگ
(دانلود و مشاهده)اموزش پینگ پنگ (تاپ اسپین1)توسط استاد مجید احتشام زاده
دانلود و مشاهده (پینگ پنگ)طریقه ایستادن وتکنیک استفاده از کات توسط استاد احتشام زاده
(دانلود و مشاهده)اموزش پینگ پنگ (تاپ اسپین2)توسط استاد مجید احتشام زاده
دانلود و مشاهده (پینگ پنگ)بازی دو نفره یا دبل توسط استاد احتشام زاده
مشاهده(فیلم) بازی نوشاد و کینتا
هیت تنیس روی میز شهرستان ابهر (استان زنجان)
هیت تنیس روی میز شهرستان خرمدره(استان زنجان)
هیت تنیس روی میز زنجان
اموزش پینگ پنگ توسط استاد جمیل لطف اله نسبی

 

hamid_y

 


 

 

افشین نوروزی پس از بخشیده شدن دوباره محرومیتش رقابت های لیگ را از هفته پنجم دور برگشت آغاز کرد.
رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان:اصلاحیه / نخستین بانوی المپیکی تنیس روی میز یک بار دیگر بر بام ایرا
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش:رئیس فدر
زارع‌پور: حاشیه‌ها تاثیرگذار بودند/ بدهی دانشگاه آزاد ارتباطی به محرومیت نوروزی ندارد
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :پیروزی مقتدرانه دانشگاه آزاد برابر نفت سپاهان
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :صدر نشینان جدول میزبان قعر نشینان
در فاصله دو هفته به پایان لیگ دسته اول:مقاومت قم شانس صعود به ليگ برتر تنیس روی میز را از دست داد
پس از نشست هم اندیشی اعضای مجمع:محمد زارع پور به عضویت کارگروه بررسی اساسنامه کمیته ملی المپیک در آم
با پایان دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان: شهسواری پیشتاز بانوان / 8 راکت به دست راه یافته
روی خط اخبار استان فارس:شيراز فاتح مسابقات قهرماني تنيس روي ميز استان
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی
هیت تنیس روی میز شهرستان ابهر(استان زنجان)
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (3)
اموزش پینگ پنگ :نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطفاله نسبی(2)
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (1)
(فیلم)بازی نوشاد عالمیان با کینتا بازی زیبا و اموزشی
سلام: خوش امدید:
روی خط اخبار استان خراسان شمالی:
در تهران و به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز :دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان آغاز
مربی تیم ملی بزرگسالان: وقتی نوشاد می برد به همه تبریک می گفتند جز من!
دانلود و مشاهده :اموزش پینگ پنگ پایه یا شروع
روی خط اخبار استان یزد:نتایج یازدهمین رنکینگ تنیس روی میز جوانان شهرستان یزد اعلام شد
برای حضور در مسابقات جهانی:بازیکن انتصابی تیم ملی تنیس روی میز پیش از اعزام به اتریش معرفی می‌شود
آنالیز و پیشنهادات مربی تیم ملی تنیس روی میز به تمامی راکت به دستان ایرانی
رائول کالین اعلام کرد : رقابت های بین المللی جوانان و نوجوانان در کشور عراق برگزار نخواهد شد
احدی: تا زمانی که جوانترها را ببرم، بازی می‌کنم/ تداوم قهرمانی ظرفیت می‌خواهد
رده بندی ماه مارس فدراسیون جهانی تنیس روی میز اعلام شد
هفته پنجم لیگ برتر بانوان :فولاد ماهان سپاهان بدون شکست قهرمان نیم فصل شد
دانلود و مشاهده بازی نوشاد عالمیان با وانگ قهرمان جهان
دانلود نمونه برگ ارنج تیمی بانوان
دانلود و مشاهده بازی دب در پینگ پنگ(دو نفره)
دانلود ومشاهده تاپ اسپین2
مشاهده وانلود پینگ پنگ تاپ اسپین1
اموزش طریقه ایستادن و تکنیک کات و ........
مهران احدی:کاپیتانی فقط مسئولیت را بیشتر می کند!
رقابت های آزاد و رده بندی دسته برتر جوانان دختر کشور / مسابقات انتخابي نونهالان دختر و پسر كشور
اردوی تدارکاتی تیم ملی جوانان پسر.اصفهان میزبان راکت به دستان جوان
رحمت عالمیان: نوشاد در
علیرضا حجازیان خبر داد:فرخنده سلیمانی موفق به اخذ مدرک بلوبج داوری شد
تیم تنیس روی میز مقاومت قم در دیداری حساس از رقابت‌های لیگ دسته یک تنیس روی میز
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش
مهران احدی با غلبه بر نیما عالمیان فاتح رقابت های انتخابی شد / عالمیان ، احدی و طاهرخانی ملی پوش شد
رقابت های کاپ آسیا دعوت کنفدراسیون آسیا از برادران عالمیان / نوشاد و نیما راهی هنگ کنگ می شوند
مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مهران احدی برابر نیما عالمیان به پیروزی رسید/پوری
آخرین تلاش برای تصاحب پیراهن تیم ملیمرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی
مراسم تقدیر از روابط عمومی های برتر استان ها و فدراسیونهای ورزشی کشور
شهابی: روابط عمومی های حوزه ورزش و جوانان به جایگاه واقعی خود دست یافته اند
لیگ دسته یک تنیس روی میز کشور مقاومت قم برابر هیئت فارس تن به شکست داد
یما عالمیان همچنان بدون شکست قابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز

 

 

RSS 2.0

فال حافظ

قالب های نازترین

جوک و اس ام اس

جدید ترین سایت عکس

زیباترین سایت ایرانی

نازترین عکسهای ایرانی

بهترین سرویس وبلاگ دهی


<-PollName->

<-PollItems->

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 5
بازدید دیروز : 4
بازدید هفته : 5
بازدید ماه : 116
بازدید کل : 37670
تعداد مطالب : 76
تعداد نظرات : 1
تعداد آنلاین : 1flash player for you

جاوا اسكریپتfor your

Download Adobe Acrobat ReaderDownload Adobe AirDownload Adobe Flash Playera