ping pong

این وبلاگ رو تقدیم میکنم به همه عزیزانی که به این ورزش مفرح علاقه مند هستند یا با دیدن این وبلاگ میخواهند این ورزش را شروع نمایند که جای خوشحالی دارد و خدا رو سپاسگذاری مینمایم


افشین نوروزی پس از بخشیده شدن دوباره محرومیتش رقابت های لیگ را از هفته پنجم دور برگشت آغاز کرد.

افشین نوروزی:

 

پس از 50 روز در لیگ بازی کردم

 

افشین نوروزی پس از بخشیده شدن دوباره محرومیتش رقابت های لیگ را از هفته پنجم دور برگشت آغاز کرد.

 

                   

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ افشین نوروزی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران  درباره حضور دوباره اش در لیگ و همراهی تیم دانشگاه آزاد گفت:  محرومیت من به دلیل شایستگی و سابقه ام بالاخره بخشیده شد و من در دو هفته پایانی لیگ و پس از 50 روز بدون تمرین بودن و دور بودن از فضای مسابقات دوباره در لیگ بازی کردم.

 وی در خصوص بازی مقابل نفت سپاهان تصریح کرد:  خوشبختانه دانشگاه  آزاد موفق شد با نتیجه 5 بر صفر از سد نفت سپاهان بگذرد مسابقه بود.

نوروزی در خصوص عملکردش اعلام کرد: در این مسابقه من با وجود اینکه 50 روز فشار های روحی و روانی زیادی را تجربه کردم و ضربه های زیادی  خوردم اما عملکرد قابل قبولی داشتم که از خودم راضی هستم موفق شوم در انفرادی حمید رضا طاهر خانی نفر سوم تیم ملی را شکست دهم در دوبل هم سه بر صفر به پیروزی رسیدیم.

 وی خاطر نشان کرد: اگر فدراسیون این گونه که خودش اظهار داشته و من را به خاطر شایستگی های بازی ام بخشیده است زودتر به این موضوع و سوابق من پی می برد مجبور نبودم که این فشار ها روانی را تحمل کنم ضمن اینکه مسابقات مهمی ازجمله انتخابی تیم ملی و دسته برتر به همراه دو مسابقه  حساس لیگ مقابل تیم های قهرمان و نایب قهرمان را از دست دادم به نظر می رسد در دیر بخشیده شدن من نیت چیز دیگری بوده است.
 
بازیکن المپیکی تنیس روی میز درباره بازی هفته آخر تیمش مقابل پتروشیمی نوری استان بوشهر گفت:  در هفته پایانی 17 اسفند در تهران  مقابل تیم پتروشیمی  نوری بوشهر قرار می گیریم که دیدار حساسی است و تکلیف تیم سوم جدول  را مشخص خواهد کرد.

 

چهار شنبه 16 اسفند 1391برچسب:, |

 
زارع‌پور: حاشیه‌ها تاثیرگذار بودند/ بدهی دانشگاه آزاد ارتباطی به محرومیت نوروزی ندارد

اقبال عمومی به تنیس روی میز بیشتر شده است

 

 

زارع‌پور: حاشیه‌ها تاثیرگذار بودند/ بدهی دانشگاه آزاد ارتباطی به محرومیت نوروزی ندارد

 

 

 

 

 

 

 

                             

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: حاشیه‌هایی که در سال جاری به وجود آمد، در نتیجه‌گیری‌ها تاثیرگذار بود.

 

 

                              بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب

سه شنبه 15 اسفند 1391برچسب:, |

 
پس از نشست هم اندیشی اعضای مجمع:محمد زارع پور به عضویت کارگروه بررسی اساسنامه کمیته ملی المپیک در آم

 

محمد زارع پور به عضویت کارگروه بررسی اساسنامه کمیته ملی المپیک در آمد

اعضای کارگروه هفت نفره برای بررسی و اصلاح اساسنامه کمیته ملی المپیک روز گذشته معرفی شدند.

                    

                            

                     

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران، در پایان نشست هم اندیشی مجمع کمیته ملی المپیک مقرر شد یک کارگروه هفت نفره علاوه بر اعضای هیات اجرایی طی مدت سه روز اساسنامه ارسالی به کمیته ملی المپیک را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و آنرا به IOC  ارسال کنند.

در کمیته مذکور محمد زارع پور رئیس فدراسیون تنیس روی میز، پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، سردار صبور رئیس فدراسیون سه گانه، میرزاخانی رئیس فدراسیون کارگری، داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، میرسلیم رئیس فدراسیون نجات غریق و کامبوزیا رئیس فدراسیون شطرنج عضویت دارند. قرار است این کمیته طی دو یا سه روز تمام وقت اساسنامه را مورد بررسی قرار داده تا تمامی ایرادات و مشکلات آن هم رفع شود.

برخی از روسای فدارسیون‌های ورزشی حاضر در نشست هماندیشی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جوانان به اظهار نظر درباره شرایط موجود در ورزش ایران پرداختند.

محمد علیپور رئیس فدارسیون انجمن‌های ورزشی در این نشست گفت: اینکه چرا اساسنامه ما مرتب دچار اشکال می‌شود را دلیلش را نمی‌دانند. جمعی که امروز اینجا حضور دارند چکیده جمع مدیران ورزش کشور هستند.

وی ادامه داد: افرادی امروز حضور دارند که عضو مجامع بین المللی هستند و حتی در تدوین اساسنامه‌های فدارسیون‌های جهانی نقش داشتند. اگر اساسنامه ورزش کشور به خوبی تدوین شود در آینده تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و اگر غیر از این باشد باز هم دچار مشکل خواهیم شد.

علیپور تصریح کرد: IOC از دو رشته که در اساسنامه قید نشده ایراد گرفته است در حالی که ما می‌دانستیم این دو رشته المپیکی هستند و باید آنها هم در اساسنامه قرار می‌گرفتند. اعضای مجمع با همدلی کمک کنند تا این موضوع منجر به رقم زدن نتیجه خوبی شود.

میرسلیم رئیس فدارسیون نجات غریق نیز گفت: آیا چنین واقعه‌ای برای کشورهای دیگری به غیر از ایران هم رخ داده است؟ آیا مشابه چنین موضوعی که در چند وقت اخیر شاهد آن هستیم در تاریخ ورزش ما وجود داشته است؟ این توهین به ورزش ایران است، نمی‌دانم چطور به اینجا رسیده‌ایم که به ما توهین کنند.

وی ادامه داد: در گذشته ما همیشه از موضع بالا با کمیته بین المللی المپیک برخورد می‌کردیم اما باید مشخص شود چه کسی خط داد که کار به اینجا رسید، چنین برخوردی با ایران درست نیست و اگر اشتباه از جانب ما و فدارسیون بوده است، بگویید.

محمد زارع پور رئیس فدارسیون تنیس روی میز گفت: بهتر بود قبل از اتمام مهلت کمیته بین المللی المپیک مجمعی فوق العاده تشکیل می‌دادیم که کار به اینجا نکشد، حالا هم دیر نشده است و اگر دوستان موافق باشند همین نشست هم اندیشی را تبدیل به مجمعی فوق العاده یا پیش مجمع کنیم که اگر قرار است اصلاحاتی در اساسنامه انجام شود به تایید اعضا برسد.

وی ادامه داد: ساختار ورزش ما به گونه‌است که بودجه خود را از دولت می‌گیرد و اگر قرار است اصلاحاتی انجام شود سیاست‌های نظام و دولت هم در آن لحاظ شود.

سلیمانی رئیس فدارسیون اسکواش و خطیب سرپرست فدارسیون کشتی هم در این زمینه اظهار نظر کردند و موضوعات مورد نظر خود را مطرح کردند.

خطیب گفت: سالها ورزش ما با این سیستم اداره می‌شد اما نمی‌دانم یک مرتبه چه اتفاقی افتاد که دچار مشکل شدیم. فدارسیون کشتی بیشترین ضرر را از این قضیه کرده است و همچنان برای برگزاری انتخابات بلاتکلیف هستیم.

وی ادامه داد: امیدوارم در این جلسه به جمع بندی خوبی برای برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک برسیم که در نهایت منجر به برگزاری انتخابات فدراسیون‌ها شود.

 

سه شنبه 15 اسفند 1391برچسب:, |

 
احدی: تا زمانی که جوانترها را ببرم، بازی می‌کنم/ تداوم قهرمانی ظرفیت می‌خواهد

تا زمانی که جوانترها را ببرم، بازی می‌کنم/ تداوم قهرمانی ظرفیت می‌خواهد

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران گفت: تا زمانی که جوانترها را ببرم، بازی خواهم کرد.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، مهران احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضور مجددش در تیم ملی تنیس روی میز اظهار داشت: رقابت‌های خوبی بود و برای من مهم تلاش بود که انجام دادم. بازیکنان در سطح بالایی بودند و همه برای رسیدن به تیم ملی تلاش می‌کردند. خوشحالم که من هم در نهایت به عنوان یکی از نفرات انتخابی برای بازی های جهانی فرانسه انتخاب شدم.

وی در مرد مصدومیت اخلاق‌پسند عنوان کرد: او یکی از بزرگترین بازیکنان حال حاضر است و به دلیل مصدومیت انصراف داد. به نظر من اخلاق پسند حتی می‌تواند یکی از بازیکنان انتصابی تیم ملی باشد و نباید او را فراموش کنیم.

 

*تا زمانی که جوانترها را ببرم، بازی می‌کنم

وی در مورد آمادگی بالایش در سن 35 سالگی گفت: عوامل مختلفی در موفقیت یک بازیکن تاثیر ‌گذار، از جمله انگیزه. من تنیس روی میز را دوست دارم و تا آن زمان که توان دارم و می‌توانم جوانتر ها را ببرم بازی می‌کنم. به همین دلیل تکلیف خودم را با ورزش حرفه‌ای مشخص کرده‌ام.

وی ادامه داد: چند دوره‌ای که در انتخابی تیم ملی بازی نکردم، در این مدت به کارهای عقب افتاده‌ام رسیدم و با برنامه ریزی که کرده بودم، به تمرینات و دانشگاه می‌رسیدم. در این مدت فرصت شد که در مسائل تاکیتکی و تمرینی خودم باز نگری کنم. از این موضوع خوشحالم که یک از تهدیدها به خوبی استفاده کردم و آنها را به فرصت تبدیل کردم.

 

* دوست داشتم با نوشاد هم در انتخابی بازی کنم

نوشاد بازیکن بزرگی است و دوشت داشتم با او هم در انتخابی تیم ملی بازی کنم. حضور بازیکنانی مانند نوشاد و اخلاق‌پسند سطح رقابت‌ها را بالا می‌برد. به هرحال او در رقابت‌های قطر حضور داشت و نتوانست شرکت کند.

 

*برای تداوم قهرمانی باید ظرفیت داشت

وی گفت: توصیه من به بازیکنان جوانتر این است که فقط و فقط تمرین کنند، آن هم درست، با برنامه و جدی. برای تداوم قهرمانی یکی از بهترین فاکتورها داشتن ظرفیت قهرمانی است. نوشاد عالمیان اگر ظرفیت نداشت، نمی‌توانست تداوم داشته باشد.

 

* توجه به چند بازیکن مناسب نبود

وی در مورد ارزیابی خود از تنیس روی میز در سال 91 گفت: به نظر من اعزام ‌های زیاد پیش از المپیک به رقابت‌های بین المللی نقطه مثبتی بود که فدراسیون در دستور کار قرار داد و همین موضوع باعث کمک زیادی به ملی‌پوشان به خصوص نوشاد عالمیان شد. نوشاد در المپیک لندن هم درخشش خوبی داشت و توانست اولین برد تنیس روی میز ایران را رقم بزند.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با اشاره به ضعف فدراسیون در این سال نیز عنوان کرد: کمیته فنی و مسئولان فدراسیون در تصمیمی عجیب اعلام کردند که بیشتر توجه‌ها به نوشاد و نیما عالمیان و پوریا عمرانی خواهد بود که این موضوع تاثیر منفی روی ملی‌پوشان دیگر گذاشت. از سوی دیگر باعث افت همین بازیکنان هم شد.

وی در مورد محرومیت نوروزی خاطرنشان کرد: این موضوع واقعاً تاسف آور بود. نوروزی یکی از بازیکنان بزرگ ایران است و امیدوارم دیگر از این اتفاقات رخ ندهد.

شنبه 12 اسفند 1391برچسب:, |

 
رده بندی ماه مارس فدراسیون جهانی تنیس روی میز اعلام شد

سجاد حسینی با 22 و نیما عالمیان با 12 پله صعود پیشتاز ایرانی ها 
طبق اعلام رنکینگ پینگ پنگ بازان جهان توسط ITTF سجاد حسینی و نیما عالمیان بیشترین صعود در بین راکت به دستان کشورمان در ماه مارس را به خود اختصاص دادند.

           

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، براساس رنكینگ منتشر شده از سوی فدراسیون جهانی تنیس روی میز كه مربوط به ماه مارس میلادی است در بخش مردان از میان 36 بازیكن ایرانی كه دارای رنكینگ جهانی هستند، 27 نفر سقوط كرده‌اند، 8 نفر صعود داشته‌اند و یك بازیكن هم وارد این رده‌بندی شده است.

بر این اساس نوشاد عالمیان با 8 پله سقوط در رده 63 قرار گرفته است. این در حالی است كه برادر وی نیما عالمیان صعود 12 پله‌ای داشته و جایگاه 279 جهان را به خود اختصاص داده است.

افشین نوروزی در رده‌بندی جدید صاحب جایگاه 303 شده است. این بازیكن 5 پله سقوط داشته است.

محمدرضا اخلاق‌پسند  و مهران احدی هر کدام با 14 و 3 پله سقوط در رده 309  و 354 قرار گرفته اند.

میدیا لطف الله نسبی از رتبه ۴۲۶ به رتبه ۴۳۲ سقوط کرد و واحد مالمیری از رتبه ۴۴۵ به رتبه ۴۴۴ صعود کرده است.

شهرام سربخشیان  و عارف احمدی فر به ترتیب از رتبه ۵۱۲ به رتبه ۵۲۲  و از رتبه ۵۵۲ به رتبه ۵۵۸ سقوط کرده اند.

پوریا عمرانی نیز با یک پله صعود به رده ی 585 رسید.

حمیدرضا طاهرخانی نیز یک پله سقوط در رده‌ی 684 قرار گرفت.

در میان بازیكنان بزرگسال سجاد حسینی 22 پله صعود بیشترین ارتقا را داشته است.

در رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی تنیس روی میز امین میرالماسی، محمد فرقدانی، شاكر شجیراتی، محمدعلی رویین تن، حامد باشت باوی، محمدرضا نعمتی، سروش امیری‌نیا، آرمان حاجیعی، احمدرضا عبادی‌پور، متین لطف‌الله‌نسبی، علیرضا امرا، مهدی نجفی، روح‌الله شیشه‌گرها، محمد بشیری، پارسا جنتی، سامان ابراهیمی، مهرداد دهستانی، متین حیدری و امیرحسین صدیق دیگر بازیكنانی هستند كه با سقوط مواجه شده‌اند.

محسن خطیون، علیرضا ملا رجبی، سامان ملكی و محمد بوجاریان نیز دیگر بازیكنانی هستند كه در این رده‌بندی صعود كرده‌اند. ضمن اینكه پیمان نوروزی در این رده‌بندی با اختصاص جایگاه 1242 وارد رنكینگ شده است.

در بخش رنكینگ بانوان فدراسیون جهانی تنیس روی میز 12 بازیكن از ایران حضور دارند كه همه آنها سقوط كرده‌اند.

بر این اساس ندا شهسواری با 16 پله سقوط از رده 468 به 486 رسیده است. پریسا صمدی نیز در این رده‌بندی 18 پله سقوط داشته و صاحب جایگاه 671 شده است. محجوبه عمرانی هم با سقوط 8 پله‌ای در رده‌ 550 ایستاده است. ضمن اینكه مریم و مهشید صامت نیز به ترتیب با 9 و 4 پله سقوط در رده‌های 685 و 820 قرار گرفته‌اند.

سولماز محمدپور، زهرا نیاقی‌ها، سحر رهنما، نوشین میراعلایی، رضوان بهرامی، سیده زهرا علوی و فاطمه جمالی‌فر دیگر نمایندگان ایران هستند كه در بخش بانوان بزرگسال با سقوط مواجه شده‌اند.

         

 

شنبه 12 اسفند 1391برچسب:, |

 
مهران احدی:کاپیتانی فقط مسئولیت را بیشتر می کند!

بازیکن تیم ملی تنیس روی میز ایران گفت: بازوبند کاپیتانی فقط مسئولیت را بیشتر می کند.

                         

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، مهران احدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: من کاپیتان سابق تیم ملی تنیس روی میز ایران بودم اما در چند دوره در رقابت های انتخابی شرکت نمی کردم و می توان گفت به نوعی از فدراسیون مرخصی گرفته بودم زیرا مشغله کاری داشتم و برایم مقدور نبود تا بازی کنم که فکر می کنم دو یا سه سالی این دوره طول کشید.

 

وی تصریح کرد: محمد رضا اخلاق پسند همیشه به من لطف داشت و همیشه می گفت هر وقت برگردی تو کاپیتان هستی ما چندین سال است که دوست هستیم فقط موضوع سن من است که از اخلاق پسند بالاتر است من وی را بسیار بیشتر از خودم قبول دارم جای تاسف دارد که در مسابقات انتخابی تیم ملی آسیب دیده و انصراف داد دوست داشتم باشد و مسابقه بدهد.

 

احدی در خصوص غیبت افشین نوروزی در مسابقات انتخابی گفت: افشین نوروزی هم جایش خالی بود وی در کنار ما در تیم ملی بود اما خوشبختانه از دوره های بعد می تواند بازی کند و وقت زیادی دارد.

 

ملی پوش تنیس روی میز کشورمان در خصوص دلایل موفقیتش در مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: در این مسابقات آسیب دیدگی که دوره قبل داشتم کاملا رفع شده بود و توانستیم به راحتی مسابقه بدهم، من در مدت زمانی که نبودم تمریناتم را پیگیری و سعی کردم تا نقاط ضعف خود را بپوشانم تکنیک های جدید را بیاموزم و به نوعی بازنگری روی بازی ام داشته باشم، هادی صبحی و بازیکنان دیگری ماند مید یا لطف الله نسبی و محسن خطیون هم حریفان تمرینی خوبی برای من بودند .

 

احدی حضورش در تیم پتروشیمی بندر امام ماهشهر را در لیگ امسال مثبت ارزیابی کرد و از آن به عنوان یکی از دلایل درخشش خود نام برد، پتروشیمی بندر امام ماهشهر تیم بسیار حرفه ای است و همه مسائل را رعایت می کند مسئولانش حرفه ای هستند مربی تیم ن پیمان حسنی بسیار خوب است ضمن اینکه هم تیمی هایی همچون محمد رضا اخلاق پسند با تجربه و جوان های قدرتمندی مثل محمد فرقدانی و محمد علی رویین تن داربم تمرین در این باشگاه به سطح بازی من کمک فراوانی کرد و من پتروشیمی بندر امام را یکی از دلایل اصلی موفقیت هایم می دانم.

 

احدی از هیئت تنیس روی میز تهران به خاطر انگیزه دادن به بازیکنان تهرانی قدردانی کرد: اقدام خوبی که هیئت تنیس روی میز تهران در مسابقات انتخابی تیم ملی انجام داد و دو مربی با تجربه یعنی سیامک جعفری و رضا فرجی را برای بازیکنان تهران فرستاد تا در مسابقات هدایت ما را بر عهده بگیرند بسیار پسندیده بود، و از آن حرکت های مثبتی بود که کمتر اتفاق می افتد با حضور این مربیان بازیکنان تهران احساس کردند که برایشان ارزش قائل هستند و هم از نظر تجربه هم از نظر روحی به من واحد مالمیری و امین میرالماسی کمک کردند و انگیزه ای برای بهتر شدن شد.

 

** از کمیته فنی می خواهم به راحتی از اخلاق پسند نگذرند

 

مهران احدی (قبل از برگزاری دور دوم رقابت های انتخابی ) از مسئولان فدراسیون خواهش کرد که اخلاق پسند را به راحتی کنار نگذارند وی در این خصوص گفت: خواهشم این است که به راحتی از اخلاق پسند نگذرند وی نعمت بزرگی برای تیم ملی تنیس روی میز ایران است من در جایگاهی نیستم که نظر بدهم اما به عنوان یک بازیکنان از مسئولان فدراسیون می خواهم که سوابق اخلاق پسند را در نظر بگیرند، مصدومیت همیشه پیش می آید و اکنون که وی به خاطر آسیب دیدگی رقابت های انتخابی را از دست داده برای انتخاب کردن گزینه مناسبی است و فکر می کنم مستحق پوشیدن پیراهن ملی کشورمان است.

وی ادامه داد: البته خود من هم هنوز انتخاب نشده ام و مسابقات مرحله دوم انتخابی را در پیش داریم اما چه ملی پوش شوم چه نشوم نظرم همین است امیدوارم هیچ مشکلی برای هیچ کدام از بازیکنان به وجود نیاید تا در نهایت آن کس که حقش است به مسابقات جهانی برود،هر چه بازیکنان بیشتری حضور داشته باشند انگیزه رقابت بالاتر می ربود، همه سعی می کنند با تمرین بیشتر خود را به مراحل بالاتر برسانند زیرا اطمینان دارند که فرصت انتخاب شدن برای آنها هم فراهم است وقتی انگیزه بالا برود سطح ورزش تنیس روی میز هم بالا می رود و این به نفع کشورمان است و ایران در رتبه های بالاتری در جهان قرار خواهد گرفت.

پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
اردوی تدارکاتی تیم ملی جوانان پسر.اصفهان میزبان راکت به دستان جوان

پسران جوان راکت به دست تیم ملی جوانان در استان اصفهان به اردوی تدارکاتی خواهند رفت.

                        

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، محسن شیشه گرها مربی تیم ملی جوانان تنیس روی میز در گفتگو با سایت فدراسیون اعلام کرد :با توجه به امکانات مناسب و همکاری نزدیک هیئت استان اصفهان اردوی تدارکاتی تیم ملی تنیس روی میز جوانان کشورمان از روز 14 اسفند ماه سال جاری لغایت 21 اسفند ماه در این استان برگزار خواهد شد.

 

وی افزود : با توجه به این موضوع که تمامی پینگ پنگ بازان در رده سنی جوانان کشور همه در یک حد و اندازه هستند از هر ده نفر دعوت به عمل آمده تا در این اردو شرکت نمایند.

گفتنی است ، سروش امیری نیا ، متین لطف الله نسبی ، نعیم نوبخت ، سجاد حسینی ، امیر حسین صدیق ، آرمان حاجیعی ، حامد باشت باوی ، مهدی نجفی ، علیرضا بیگدلی و امیرحسین رهگذر ده راکت به دستی هستند که زیر نظر محسن شیشه گرها در این اردو به تمرین خواهند پرداخت.

پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
رحمت عالمیان: نوشاد در

مربی و بازیکن باسابقه تنیس روی میز کشورمان گفت: نوشاد عالمیان اکنون به مقطعی رسیده است که دیگر با این امکانات نمی تواند پیشرفت کند.
 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، رحمت عالمیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اعلام کرد: نوشاد عالمیان، مرد شماره یک تنیس روی میز ایران اکنون در مقطعی قرار گرفته است که دیگر نمی تواند در رده سنی امید مسابقه بدهد تمام امتیازاتش را باید از بزرگسالان بگیرد، بزرگسالان هم در سطح جهانی همه قدر هستند و به راحتی و با ابزار و امکانات ابتدایی نمی توان با آنها مقابله کرد باید فدراسیون تنیس روی میز فکری برای این موضوع بکند.

وی ادامه داد: من از فدراسیون زحماتی که برای نوشاد عالمیان و سایر بازیکنان کشیده است قدردانی و تشکر می کنم آنها آنچه را که در حد توان داشته اند برای ما انجام داده و کوتاهی نکرده اند اما ایران پتانسیل هایی دارد که اگر امکانات و ابزار لازم برایشان مهیا گردد پیشرفت می کنند و می توانند ایران را تا 10 تای اول دنیا بالا بیاورند.

عالمیان به جوانهایی مانند حمیدرضا طاهرخانی، پوریا عمرانی، امین میرالماسی و نیما عالمیان اشاره کرد و گفت: باید برای امیدهای ایران انگیزه تمرین فراهم کنید، مربی طراز اول بیاوریم تا با آنها کار کند مربیان ایران قابل تقدیرند اما تا مربی قوی نیاید بازیکنان پیشرفت نمی کنند، من هم هستم اما توانایی ام دیگر بیشتر از این نیست.

وی تصریح کرد: نوشاد و نیما بارها به من گفته اند که دیگر نمی توانند در سالن محقری که برایشان فراهم کرده ام تمرین کنند آنها نیاز دارند که امکانات داشته باشند و با حریف تمرینی قوی تمرین کنند.

بازیکن باسابقه تنیس روی میز کشورمان درباره ابزاری که نوشاد عالمیان برای پیشرفت نیاز دارد، بیان کرد: نوشاد متأسفانه در قطر خوب کار نکرد دلیلش هم این بود که در قطر قویترین ها حاضر شده بودند از آنجا که جایزه نقدی این مسابقات زیاد بود بسیاری از بهترین پینگ پنگ بازان چینی شرکت کرده بود نوشاد نیاز دارد که سطح بازی اش را بالا ببرد تا بتواند با بهترین ها مقابله کند. برای رسیدن به این هدف هم ابراز می خواهد مثل سالن تمرینی مناسب، تمرین با برنامه در کنار مربیان طراز اول جهان مانند پراوزه و ...، حریف تمرینی قدرتمند، اکنون نوشاد در مقطعی است که باید پیشرفت کند.

وی بارها ثابت کرده است که توانایی بازی دارد نوشاد در جمع 8 نفر برتر جهان دوم شده پس پتانسیلی دارد باید روی وی کار و سرمایه گذاری شود تا بالا بماند و از پس چینی های قدرتمند بربیاید.

عالمیان خاطر نشان کرد: تمریناتی که سال گذشته نوشاد در کنار تیم پتروشیمی داشت تمرینات خوب و مؤثری بود اما نمی توان آنقدر هم آن را تأثیرگذار دانست که چون اکنون از آن تمرینات محروم است پس نتوانسته مانند قبل عمل کند.

عالمیان در پاسخ به این پرسش که آیا حضور در لیگ آلمان می تواند کمکی برای مرد شماره یک تنیس روی میز ایران باشد یا خیر گفت: بله، تمرین در لیگ آلمان(بوندس لیگا) به نفع نوشاد است، وی می تواند با تمرین در آنجا پیشرفت کند و سطح بازیش را افزایش دهد و بسیار به سود وی است اما از فدراسیون هم می خواهم که با آنها تعامل کنند تا شرایط حضور نوشاد و نیما در آلمان فراهم شود.

*اردوی تیم ملی باید در آب و هوای شرجی باشد

رحمت عالمیان اظهار داشت: اردوی تیم ملی تنیس روی میز باید در آب و هوای شرجی باشد .تهران مناسب تمرین نیست زیرا سرعت توپ بسیار بالاست، شهرهای شمالی مثل رشت و... باشد.

وی افزود: نباید جوانان پینگ پنگ را به حال خود رها کر، باید به فکر آنها بود تا پیشرفت کنند.

مربی نوشاد و نیما عالمیان درباره نیما گفت: نیما در دو مسابقه اخیر رده بندی و انتخابی تیم ملی بسیار خوب عمل کرده است و نشان داده که توانایی های زیادی دارد. نیما هم از تمرین در اینجا خسته شده و بارها به من گفته است که من دیگر در پارکینگ نمی توانم تمرین کنم و نیاز به حریف تمرینی قدرتمند دارد.

عالمیان بار دیگر تأکید کرد: من از فدراسیون تنیس روی میز تشکر می کنم آنها آنچه را که از دستشان بر می آمده انجام داده اند.

 

پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
علیرضا حجازیان خبر داد:فرخنده سلیمانی موفق به اخذ مدرک بلوبج داوری شد

رئیس کمیته مسابقات و داوران فدراسیون از اخذ سومین مدرک بلوبج داوری در کشورمان خبر داد.

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ علیرضا حجازیان در گفتگو با سایت فدراسیون اعلام کرد: فرخنده سلیمانی داور بین المللی تنیس روی میز کشورمان از استان خوزستان موفق به کسب مدرک بلوبج داوری تنیس روی میز شد.

وی افزود : سلیمانی در آخرین مرحله از سری امتحانات بلوبج داوری ،در مصاحبه شفاهی که به صورت گفتگوی تلفنی به زبان انگلیسی برگزار می شود موفق شد این مرحله را نیز همانند مراحل قبلی با موفقیت پشت سر بگذارد.

گفتنی است فرخنده سلیمانی سومین داور بلوبج کشورمان بعد از سیمین رضایی و حمیدرضا صباغیان می باشد.

پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش

تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش
 
رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: جانشین مدیر تیم های ملی تنیس روی میز تا چند روز آینده اعلام خواهیم کرد.
x

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ،محمد زارع پور در گفت وگوبا خبرنگار ورزشی پانا در خصوص تعاملات خود با آموزش و پرورش اظهار داشت: اجباری شدن آموزش تنیس روی میز در پایه پنجم ابتدایی یک امری مهم برای فدراسیون ما محسوب می شود. در واقع آموزش و پرورش حوزه بسیار خوبی برای استعداد یابی در کشور است.

وی گفت: بسیار به این موضوع معتقد هستم که تعامل فدراسیون با آموزش و پرورش برای پیشرفت ورزش کشور مفید است. بخش جدی تعامل ما با آموزش و پرورش به انجام رسیده است و ما سعی بر این داریم تا این طرح در سرار کشور به انجام برسد. استعداد یابی در ورزش یک امر مهم محسوب می شود که شکر خدا آموزش و پرورش این کار بسیار مهم را برای ما آسان کرده است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در خصوص حذف نوشاد از مسابقات جهانی قطر افزود: ما از نوشاد عالمیان انتظارات زیادی داشتیم و حذف زود هنگام این بازیکن با ارزش برای ما تعجب آور بود. طی این شرایط فردا جلسه کمیته فنی در خصوص عملکرد نوشاد عالمیان در قطر برگزار خواهد شد که نتایج و دلیل حذف زود هنگام او را اعلام خواهیم کرد.

زارع پورخاطر نشان کرد: با توجه به استعفای بابادی وند تا چند روز آینده جانشین او از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد. در مورد حضور افشین نوروزی در تیم ملی هم هر تصمیمی که کمیته فنی اعلام کند، اجرایی می شود.

 

پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
رقابت های کاپ آسیا دعوت کنفدراسیون آسیا از برادران عالمیان / نوشاد و نیما راهی هنگ کنگ می شوند

رقابت های کاپ آسیا
 
دعوت کنفدراسیون آسیا از برادران عالمیان / نوشاد و نیما راهی هنگ کنگ می شوند
                                  


کنفدراسیون آسیا (ITTU) از نوشاد و نیما عالمیان برای شرکت در رقابت های کاپ آسیا که در هنگ کنگ برگزار خواهد شد دعوت کرد.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ بیست و ششمین دوره رقابت های کاپ آسیا 23 الی 25 فروردين 92 در هنگ کنگ برگزار خواهد شد كه نوشاد و نیما عالمیان نمايندگان كشورمان در اين رقابت ها  شركت خواهند كرد.

کنفدراسیون آسیا (ITTU) طی دعوت نامه ای از برادران عالمیان دعوت کرد تا در این رقابت ها شرکت نمایند.

گفتنی است نوشاد عالمیان در سال 90 مقام ششم این رقابت ها را از آن خود کرد و در فروردین امسال (91) موفق به کسب مقام چهارم این رقابت ها شده بود و کماکان رکورد دار بهترین عنوان این رقابت ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی در جمع پینگ پنگ بازان ایران است.

لازم به ذکر است مسابقات كاپ مردان آسيا در سال هاي 2003 در تهران و 2004 در ماهشهر به ميزباني كشورمان برگزار شد.

پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
مراسم تقدیر از روابط عمومی های برتر استان ها و فدراسیونهای ورزشی کشور

روابط عمومی های برتر حوزه ورزش و جوانان معرفی شدند/کسب مقام نخست روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز
 
روابط عمومی های برتر فدراسیونهای ورزشی، ادارات کل ورزش وجوانان و مجموعه های ورزشی طی مراسمی با حضور وزیر ورزش وجوانان مورد تقدیر قرار گرفتند .
                                         

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان در این مراسم که با حضور اکبری معاون ساماندهی امور جوانان و ساکی زاده مدیر کل حوزه ریاست وزارت ورزش وجوانان برگزار شد سیدمیلاد حسینی سخنگو و مدیر روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز به عنوان برترین عملکرد در جمع 52 فدراسیون ورزشی و مجموعه های ورزشی کشور معرفی شد.

در متن تقدیر نامه مدیر روابط عمومی فدراسیون که به امضای دکتر محمد عباسی، وزیر محترم ورزش و جوانان ابلاغ شده است، آمده است:

جناب آقای سید میلاد حسینی

مدیر محترم روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز

در این برهه حساس که ایران اسلامی در عرصه های گوناگون بر سکوی افتخار ایستاده و قله های سازندگی و پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح می کند، بدون تردید اطلاع رسانی دقیق، صحیح و منسجم در دوحوزه مهم ورزش و جوانان می تواند متضمن اعتبار جهانی و فراهم کننده بستری مناسب برای روشنگری، نشاط اجتماعی و اتحاد ملی شود.

در این میان نقش روابط عمومی ها در ادای دین به تلاش قهرمانان و جوانان عزیز ایران زمین در انعکاس اخبار و پوشش خبی رویداد ها در جامعه ، که روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود بر کسی پوشیده نیست.

اکنون که به یازی خداوند متعال و با تکیه بر دانش، تلاش و همدلی توانسته اید عنوان روابط عمومی برتر را کسب نمایید آرزو مندیم در سایه الطاف ایزد منان و توجهات خاصه حضرت صاحب الزمان (عجل اله تعالی فرجه الشریف) بیش از پیش خدمتگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید.

محمد عباسی

وزیر ورزش و جوانان

 

سید میلاد حسینی ضمن تبریک به خانواده تنیس روی میز کشور و مجموعه کارکنان ستادی به ویژه همکاران خود در روابط عمومی فدراسیون در مصاحبه با سایت فدراسیون اعلام کرد: بدون شک این مقام به واسطه تلاش ها و زحمات شبانه روزی همکاران و دست اندر کاران سایت فدراسیون، بخش سمعی و بصری، ارتباط با رسانه ها و دیگر بخش های روابط عمومی فدراسیون است.

وی در ادامه افزود: وظیفه خود می دانم از زحمات سرکار خانم لطیفی که پیش از این در مجموعه روابط عمومی فدراسیون یار و یاور ما بودند، آقای محمد حسین مجمع الصنایع مدیر کنونی سایت فدراسیون و همچنین ریاست محترم فدراسیون که همیشه با حمایت ها و رهنمود های مدبرانه خود در بهبود روند فعالیت های روابط عمومی تاثیر گذار بودند صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.  

در این مراسم نفرات ذیل به عنوان روابط عمومی برتر معرفی شدند.

برترینهای فدراسیونهای ورزشی

بخش عملکرد :

1-سیدمیلاد حسینی ، تنیس روی میز

2- محمد کشاورز نوری ، جانبازان و معلولان

3- ابوذرمارکولایی ، کبدی

بخش سایت :

1-حسن شکریان دوچرخه سواری

2-مهدی افسری، تنیس

3-غلامعلی محمود زاده ، تیروکمان

برگزاری جلسات و همایشها :

1-حسین رضایی فدراسیون ، کوهنوردی

ارتباط بارسانه ها :

1-رضا میرزاییان ، انجمنهای ورزشی

2-امین صانعی ، اسکیت

رعایت اصول خبرنویس(سایت) :

1-مهدی میرزاییان ، ووشو

رعایت استانداردها وشکل ظاهری (سایت) :

1-رحمت الله خدادادی ، دوومیدانی

برروز رسانی مقالات (سایت):

1-عبدالرضا نباتچیان ، پزشکی ورزشی

سه شنبه 8 اسفند 1391برچسب:, |

 
شهابی: روابط عمومی های حوزه ورزش و جوانان به جایگاه واقعی خود دست یافته اند

رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات وزارت ورزش و جوانان گفت: پس از سالها تلاش روابط عمومی های حوزه ورزش و جوانان در جایگاهی قرار گرفته اند که می توانند ادعا کنند به جایگاه واقعی خود در حوزه ورزش و جوانان دست یافته اند.                                      

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، اژدر شهابی که در مراسم تقدیر از برترین روابط عمومی های فدراسیونهای ورزشی ، ادارات کل ورزش وجوانان و مجموعه های ورزشی سخن می گفت ، ضمن قدردانی از تلاش یکساله روابط عمومی ها اظهارداشت : این تلاشها زمینه ساز اعتلای جایگاه شما عزیزان در وزارت ورزش وجوانان شده است .

وی حضور وزیر ورزش و جوانان در این مراسم را بیانگر این اهمیت دانست و گفت: باید با تلاش و جدیت ساختاری محکم از روابط عمومی ها را در حوزه ورزش وجوانان بنا کنیم .

رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات درادامه با مهم خواندن جایگاه روابط عمومی ها در حوزه های مختلف گفت: شما می توانید به عنوان مشاوری امین در ترسیم سیاست ها و تدوین برنامه ها نقش بسزایی ایفاء کنید .

وی در خصوص انتخاب برترینهای سال در حوزه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت : کمیته ارزیابی در حوزه های مختلف براساس شاخصهای ارزیابی ، برترینها را معرفی کرد .

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای تمامی مسوولان روابط عمومی ها گفت: امیدوارم در سالهای آتی شاهد بالندگی بیشتر روابط عمومی های زیرمجموعه وزارت ورزس وجوانان باشیم .

 

سه شنبه 8 اسفند 1391برچسب:, |

 
لیگ دسته یک تنیس روی میز کشور مقاومت قم برابر هیئت فارس تن به شکست داد

تیم پینگ پنگ مقاومت قم در دیداری حساس از رقابت‌های لیگ دسته اول پینگ پنگ باشگاه‌های کشور مغلوب تیم هیئت فارس شد.   

                                        

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، دیدارهای دور برگشت مسابقات این فصل لیگ دسته اول پینگ پنگ مردان باشگاه‌های کشور در جدال حساس تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر این رشته پیگیری شد و از قضا مدعیان برابر حریفان خود به برتری رسیدند.

در حالی که دو تیم صعود کننده به رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر پینگ پنگ مردان باشگاه‌های کشور از بین شش تیم حاضر در لیگ دسته اول مشخص می‌شود، مردان پینگ پنگ باز تیم مقاومت قم در دیداری حساس مغلوب تیم هیئت فارس شدند.

پینگ پنگ‌بازان مقاومت قم بعد از نتایج نه چندان خوب نیم فصل نخست بازی‌های این فصل، یک پیروزی با ارزش در هفته نخست دور برگشت برابر تیم مدعی و سرشناس نفت و گاز گچساران کسب کردند و امید زیادی داشتند که در دومین دیدار دور برگشت نیز پیروز باشند اما این اتفاق رخ نداد.

مقاومت قم بعد از اینکه در هفته نخست دور رفت در سالن پینگ پنگ شهید محمدی مجموعه ورزشی تختی قم برابر میهمان خود تیم نفت و گاز گچساران به برتری جالب توجه پنج بر دو رسید، قصد داشت این پیروزی را در دیدار با هیئت فارس نیز تکرار کند.

پینگ پنگ‌بازان تیم مقاومت قم در میهمانی تیم هیئت فارس تلاش زیادی برای کسب موفقیت از خود نشان دادند و حتی در یک مسابقه دوبل و دو رقابت انفرادی توانستند حریف خود را شکست دهند اما در مجموع با حساب پنج بر سه این بازی را واگذار کردند.

تیم پینگ پنگ مقاومت قم تا قبل از این بازی با یک امتیاز برتری نسبت به تیم هیئت فارس در مکان پنجم جدول رده بندی لیگ دسته اول پینگ پنگ مردان باشگاه‌های کشور حضور داشت اما با این نتیجه تیم هیئت فارس یک پله بالاتر از تیم مقاومت قم قرار گرفت.

در جدول رده‌بندی رقابت‌ها تا پایان هفته دوم از دور برگشت تیم پتروشیمی بندر مروارید در صدر ایستاده است در حالی که تیم سرسخت مناطق نفت‌خیز جنوب جدی‌ترین تعقیب کننده این تیم است و هم امتیاز با تیم پتروشیمی مروارید در مکان دوم جای دارد.

پینگ پنگ‌بازان تیم نفت و گاز گچساران نیز هنوز امیدوارند که با غفلت دو تیم بالای جدول خود را به صدر برسانند و در مکان سوم ایستاده‌اند در حالی که تیم‌های هیئت پینگ پنگ بوشهر، هیئت فارس و مقاومت قم در مکان‌های بعدی جای دارند.

سه شنبه 8 اسفند 1391برچسب:, |

 
یما عالمیان همچنان بدون شکست قابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز

شش دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز عصر دیروز با انجام 24 دیدار در روز اول به پایان رسید

 

 

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مردان کشور از صبح دیروز به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز آغاز شد و تا بعد از ظهر امروز (دوشنبه) به پایان می رسد.

طی این رقابت ها 10 راکت به دست منتخب به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان روز نخست نیما عالمیان یکی از امید های مسلم تنیس روی میز ایران در غیاب برادر خود نوشاد عالمیان، بدون شکست در صدر جدول رده بندی پیکار ها است.

مهران احدی بازیکن با سابقه و محبوب تنیس روی میز کشور نیز پس از انصراف محمد رضا اخلاق پسند به جهت آسیب دیدگی در تعقیب نیما است.

نتایج شش دور نخست این پیکار ها به شرح زیر می باشد :

*   دور اول :

مهران احدی 3 - صفر محمد علی روئین تن

امین میر الماسی 2 - 3 پوریا عمرانی

محمد رضا اخلاق پسند 1 - 3 نیما عالمیان

عارف احمدی فر 2 - 3 میدیا لطف الله نسبی

واحد مالمیری 1 - 3 حمیدرضا طاهر خانی

 

*   دور دوم :

مهران احدی3 - 2 پوریا عمرانی

محمد علی روئین تن صفر - 3 نیما عالمیان

امین میر الماسی صفر - 3 میدیا لطف الله نسبی

محمدرضا اخلاق پسند3 - 1 حمیدرضا طاهر خانی

عارف احمدی فر3 - 2 واحد مالمیری

 

*   دور سوم :

مهران احدی صفر - 3 نیما عالمیان

پوریا عمرانی3 -  میدیا لطف الله نسبی

محمد علی روئین تن2 - 3 حمیدرضا طاهر خانی

امین میر الماسی1 - 3 واحد مالمیری

محمد رضا اخلاق پسند2 - 3 عارف احمدی فر

 

*   دور چهارم

مهران احدی 3 – 1 میدیا لطف الله نسبی

نیما عالمیان 3 – 1 حمیدرضا طاهر خانی

واحد مالمیری 3 –  صفر پوریا عمرانی

روئین تن 3 -  1 عارف احمدی فر

 

*   دور پنجم

مهران احدی 3 – صفر حمیدرضا طاهرخانی

واحد مالمیری 3 – صفر میدیا لطف الله نسبی

نیما عالمیان 3 – 2 عارف احمدی فر

روئین تن 3 - صفر میرالماسی

 

*   دور ششم

مهران احدی 3 – 1 واحد مالمیری

عارف احمدی فر 3 – 2 حمیدرضا طاهرخانی

نیما عالمیان 3 – 1 امین میرالماسی

روئین تن 3 – 2 عمرانی

سه شنبه 8 اسفند 1391برچسب:, |

 
رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز نیما عالمیان مقتدرانه بر سکوی نخست ایستاد / هشت راکت به دس

 

پرونده مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز با معرفی نفرات برتر بسته شد.

 

 

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مردان کشور با معرفی هشت نفر برتر به کار خود پایان داد.

نیما عالمیان مقتدرانه با 8 پیروزی ، بدون شکست و 16 امتیاز سکوی نخست این رقابت ها را از آن خود کرد.

مهران احدی نیز با 2 امتیاز کمتر، 6 پیروزی و 2 شکست عنوان دومی این رقابت ها را کسب کرد و عارف احمدی فر با 5 پیروزی ، 3 شکست  و 14 امتیاز به مقام سومی این پیکارها بسنده کرد.

میدیا لطف الله نسبی ، حمیدرضا طاهر خوانی ، محمد علی روئین تن ، واحد مالمیری ، پوریا عمرانی و امین میر الماسی به ترتیب عنوانهای چهارم تا نهم را به دست آوردند.

گفتنی است در سه دور ابتدایی این رقابت ها محمدرضا اخلاق پسند به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف از ادامه بازی در این رقابتها انصراف داد.

در مجموع امتیاز دسته برتر ( با ضریب نیم ) و امتیاز مرحله اول انتخابی ( با ضریب یک ) ، نیما عالمیان با 15 امتیاز ،  مهران احدی با 12.5 امتیاز ، عارف احمدی با 11 امتیاز ، میدیا لطف الله نسبی با 9.5 امتیاز ، حمیدرضا طاهر خوانی با 7 امتیاز ، پوریا عمرانی با 7 امتیاز ، واحد مالمیری با 6 امتیاز و محمد علی روئین تن با 5.5 امتیاز هشت راکت به دست راه یافته به مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز هستند.

لازم به ذکر است مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز صبح روز چهارشنبه در محل آکادمی بین المللی تنیس روی میز آغاز خواهد شد.

ریز نتایج مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز به شرح زیر می باشد :

*   دور اول :

مهران احدی 3 - صفر محمد علی روئین تن

امین میر الماسی 2 - 3 پوریا عمرانی

عارف احمدی فر 2 - 3 میدیا لطف الله نسبی

واحد مالمیری 1 - 3 حمیدرضا طاهر خانی

*   دور دوم :

مهران احدی3 - 2 پوریا عمرانی

محمد علی روئین تن صفر - 3 نیما عالمیان

امین میر الماسی صفر - 3 میدیا لطف الله نسبی

عارف احمدی فر3 - 2 واحد مالمیری

*   دور سوم :

مهران احدی صفر - 3 نیما عالمیان

پوریا عمرانی3 -  میدیا لطف الله نسبی

محمد علی روئین تن2 - 3 حمیدرضا طاهر خانی

امین میر الماسی1 - 3 واحد مالمیری

*   دور چهارم

مهران احدی 3  1 میدیا لطف الله نسبی

نیما عالمیان 3  1 حمیدرضا طاهر خانی

واحد مالمیری 3   صفر پوریا عمرانی

روئین تن 3 -  1 عارف احمدی فر

*   دور پنجم

مهران احدی 3  صفر حمیدرضا طاهرخانی

واحد مالمیری 3  صفر میدیا لطف الله نسبی

نیما عالمیان 3  2 عارف احمدی فر

روئین تن 3 - صفر میرالماسی

*   دور ششم

مهران احدی 3  1 واحد مالمیری

عارف احمدی فر 3  2 حمیدرضا طاهرخانی

نیما عالمیان 3  1 امین میرالماسی

روئین تن 3  2 پوریا عمرانی

*   دور هفتم

   مهران احدی 1  3 عارف احمدی فر

حمیدرضا طاهرخانی 3  صفر امین میرالماسی

میدیا لطف الله نسبی 3  1محمد علی روئین تن

نیما عالمیان 3  صفر پوریا عمرانی

*   دور هشتم

عارف احمدی فر 3  1 امین میرالماسی

واحد مالمیری 1  3 محمد علی روئین تن

حمیدرضا طاهرخانی 3  صفر پوریا عمرانی

میدیا لطف الله نسبی 2  3 نیما عالمیان

*   دور نهم

مهران احدی 3  صفر امین میرالماسی

عارف احمدی فر 3  صفر پوریا عمرانی

نیما عالمیان 3  1 واحد مالمیری

میدیا لطف الله نسبی 3  2 حمیدرضا طاهرخانی

 

 

دو شنبه 7 اسفند 1391برچسب:, |

 
زارع پور در گفتگو با مهر: منتظر گزارش فنی عملکرد نوشاد در تور قطر هستیم/ انتظار باخت نداشتم

 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به حذف زودهنگام نوشاد عالمیان در تور جهانی قطر پس از متحمل شدن شکست در اولین دیدار مرحله حذفی این مسابقات گفت: باید گزارش فنی عملکرد عالمیان در این مسابقات ارائه شود تا آن را در نشست کمیته فنی و برای مسابقات جهانی مورد بررسی قرار دهیم.

 

 

 

ه گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران  ،  محمد زارع‌پور با تاکید بر اینکه انتظار نداشت نوشاد عالمیان در نخستین دیدارش در رقابت‌های تنیس روی میز تور جهانی قطر متحمل شکست شود و خیلی زود از دور رقابت‌ها کنار برود، به خبرنگار مهر گفت: البته باید ببینیم که شرایط مسابقات و وضعیت نوشاد برای برگزاری این دیدار چگونه بوده است. باید گزارش فنی به دست‌مان برسد تا بر اساس آن بتوانیم در نشست کمیته فنی بررسی‌های لازم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه تور جهانی قطر همانند کویت در سطح بسیاری بالایی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: دو دوره بود که بازیکنی به این مسابقات اعزام نمی‌کردیم چون سطح مسابقات بسیار بالاست. به همان اندازه که امتیاز مثبت این رقابت‌ها در رنکینگ جهانی بازیکنان شرکت کننده تاثیرگذار است، باخت و امتیاز منفی آن هم تاثیر زیادی در موقعیت جهانی بازیکنان دارد به همین دلیل طی این مدت بازیکنان را به جای تور جهانی قطر یا کویت به پروتورهای جهانی اعزام کردیم که در سطح پائین‌تری قرار دارند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز ادامه داد: تور جهانی قطر و کویت رقابت‌های معتبری هستند که با حضور بازیکنان رده‌های بالای جهان و مطرح برگزار می‌شوند. به همین دلیل وقتی تصمیم گرفتیم پس از دو دوره غیبت امسال نماینده‌ای در این رقاتب‌ها داشته باشیم، نوشاد عالمیان را برای اعزام انتخاب کردیم چون از نظر رنکینگ جهانی تنها او موقعیت لازم برای این مسابقات را داشت. البته خود نوشاد هم برای شرکت در این رقابت‌ها بی تمایل نبود.

زارع‌پور تاکید کرد: البته اعزام نوشاد عالمیان به تور جهانی قطر بر اساس نظر جمعی و در نظر گرفتن موقعیت این بازیکن انجام شد به همین دلیل باخت و حذف زودهنگام این بازیکن دور از انتظار بود. در هر صورت منتظر هستیم تا توسط مربی اعزامی به قطر (احمد جعفریپور) گزارش فنی عملکرد نوشاد و شرایط مسابقات به دست‌مان برسد.

"فکر نمی‌کنید به طور کلی نوشاد عالمیان نسبت به گذشته افت محسوسی پیدا کرده است؟"، وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر گفت: بله؛ افت نوشاد محسوس است. به هر حال هر ورزشکاری زمانی در اوج است و زمانی هم دچار افت می‌شود. به همین دلیل می‌خواهیم با حضور کادر فنی تیم ملی در نشست کمیته فنی وضعیت نوشاد و عملکرد او به خصوص در تور جهانی قطر تحلیل شود. به خصوص اینکه در آستانه مسابقات جهانی قرار داریم.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز یادآور شد: اینکه نوشاد عالمیان پیش از مسابقات جهانی دچار چنین ناکامی شد، از جهاتی بد نیست. این ناکامی برای او فرصتی است که می‌تواند از آن برای شناخت بهتر نقاط قوت و ضعف خود استفاده کند. اگر عملکرد نوشاد عالمیان در مسابقات جهانی دچار مشکل می‌شد، دردسرساز بود اما الان او فرصت چند ماهه برای جبران دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، نوشاد عالمیان تنها نماینده تنیس روی میز ایران در مسابقات تور جهانی قطر بود. این بازیکن با توجه به سیدبندی مسابقات از حضور در مرحله مقدماتی معاف شد اما وی در نخستین دیدار خود در مرحله حذفی که عصر جمعه برگزار شد برابر "جانان گروس" از دانمارک با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و وداع زودهنگامی با مسابقات داشت.

دو شنبه 7 اسفند 1391برچسب:, |

 
مسابقات پينگ پنگ قهرماني نونهالان و نوجوانان خراسان شمالي برگزار شد

 نكويي:

دبير هيئت تنيس روي ميز خراسان شمالي گفت: يك دوره مسابقات قهرماني پينگ پنگ استان در رده هاي سني نونهالان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ ايرج نكويي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: یك دوره مسابقات تنيس روي ميز قهرماني خراسان شمالي در رده هاي سني نونهالان و نوجوانان با شركت 44 بازيكن نونهال و نوجوان از شهرستان هاي مختلف استان به ميزباني بجنورد و در محل آكادمي تنيس روي ميز خراسان شمالی برگزار شد.

وي با بيان اينكه اين رقابت ها به دو صورت دوره اي و حذفي برگزار شد، اظهار داشت: در پايان مسابقات در رده سني نونهالان مهدی قدیری از شیروان به مقام قهرماني رسيد، صدرا دانشوری از بجنورد نايب قهرمان شد و محمدرضا مکبر نيز از بجنورد به مقام سومي دست يافت.

نكويي افزود: در رده سني نوجوانان رضا کمالی از بجنورد در رده نخست قرار گرفت، عماد جعفرزاده ديگر بازيكن بجنوردی به مقام دوم رسيد و یوسف رحیمی از شهرستان مانه و سملقان در جايگاه سوم ايستاد.

دبير هيئت تنيس روي ميز خراسان شمالي اضافه كرد: سرداوري این مسابقات را سیدمحمد سیدی بر عهده داشت و بر اساس برنامه اين رقابت ها دو هفته دیگر نیز انجام مي شود.

دو شنبه 7 اسفند 1391برچسب:, |

 
هفته چهارم لیگ برتر بانوان فولاد ماهان و مس کرمان به دنبال صدرنشینی در لیگ برتر بانوان

 هفته چهارم دور رفت لیگ برتر بانوان با انجام دو دیدار در تهران و اصفهان به پایان رسید.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، در این رقابت ها هیئت تنیس روی میز استان تهران در خانه خود 5 بر صفر مغلوب میهمان خود مس کرمان شد.

سرداوری این رقابت برعهده ی شهلا عامری داور بین المللی تنیس روی میز کشورمان بود.

دیدار دوم در اصفهان بین تیمهای فولاد ماهان سپاهان و هیئت تنیس روی میز استان البرز انجام شد.

این دیدار با سرداوری سیمین رضایی تنها داور بلوبج زن ایران با نتیجه 5 بر 1 به سود فولاد ماهان سپاهان به پایان رسید.

در ادامه این پیکارها تیم های مس کرمان و فولاد ماهان سپاهان در یک بازی حساس و تماشایی در هفته پنجم برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل پنجشنبه دهم اسفند ماه به مصاف هم خواهند رفت.

در دیگر دیدار هفته پنجم ، هیئت تنیس روی میز استان البرز میزبان تیم فرشتگان خواهد بود.

لازم به ذکر است تیم فولاد ماهان سپاهان بدون باخت همچنان صدر نشین جدول رده بندی پیکارهای لیگ برتر بانوان است .

همچنین مس کرمان با یک بازی کمتر و بدون باخت در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارد و روز هفدهم اسفند ماه به مصاف تیم فرشتگان خواهد رفت.

این دیدار به دلیل برگزاری رقابت های رده بندی تیم ملی بانوان به تعویق افتاده بود که در تاریخ مذکور برگزار خواهد شد.

ریز نتایج رقابت های هفته چهارم:

*  هیئت تهران صفر   5 مس کرمان

دونفره :یراقچی و سرافراز 1  3 صامت و رهنما

انفرادی:یراقچی صفر  3 صامت

انفرادی:قلعه بیگی 2  3 رهنما

انفرادی:همتی صفر  3 صامت

انفرادی:سرافراز 1  3 جلالی

*  فولاد ماهان سپاهان 5  1 هیئت البرز

دونفره :شهسواری و عمرانی 3  صفر ملاطلب و جمالی فر

انفرادی: عمرانی 3  1 جمالی فر

انفرادی: شهسواری 3  2 ملاطلب

انفرادی:آخوندی 1  3 معظمی

انفرادی:صمدی 3  صفر پورموسوی

انفرادی: شهسواری 3  صفر جمالی فر

تیم هیئت فرشتگان نیز در این هفته استراحت داشت.

دو شنبه 7 اسفند 1391برچسب:, |

 
به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز جدال تماشایی ده راکت به دست برتر برای تصاحب پیراهن تیم م

به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز
 
جدال تماشایی ده راکت به دست برتر برای تصاحب پیراهن تیم ملی

 

                                                                  

رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز به منظور تعیین بازیکنان شرکت کننده در رقابت‌های قهرمانی جهان از فردا به مدت دو روز با حضور 10 بازیکن برتر کشور آغاز خواهد شد.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ از مجموع دو مرحله رقابت‌های انتخابی دسته برتر که طی سال جاری برگزار شد و با لحاظ شدن امتیازات به دست آمده در این مسابقات، 10 بازیکن به مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم ملی برای تعیین نفرات شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جهان دعوت شده‌اند.

در مجموع امتیازات دور اول و دوم نیما عالمیان 15.5 امتیاز ، محمدرضا اخلاق پسند 14 امتیاز ، پوریا عمرانی 13.5 امتیاز ، مهران احدی 11.5 امتیاز ، عارف احمدی فر 11 امتیاز ، میدیا لطف الله نسبی 10.5 امتیاز ، واحد مالمیری 8.5 امتیاز ، امین میر الماسی 6.5 امتیاز ، حمید رضا طاهر خانی 6.5 امتیاز و محمد علی روئین تن با 6.5 امتیاز ده راکت به دستانی هستند که در رقابت‌های انتخابی تیم ملی شرکت میکنند.

گفتنی است دور نخست این رقابتها از فردا در تهران آغاز شده و به مدت دو روز دنبال می‌شود.

در پایان دور نخست از مرحله نهایی مسابقات تنیس روی میز انتخابی تیم ملی، با در نظر گرفتن مجموع امتیازات به دست آمده در این مسابقات و همچنین رقابت‌های دسته برتر، 8 بازیکن به دور دوم و نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی راه پیدا می‌کنند.

دور دوم رقابت‌های این مرحله 9 و 10 اسفند برگزار می‌شود و در پایان این مرحله از مسابقات سه نفر برتر برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان انتخاب می‌شوند. یک نفر هم به صورت انتصابی جهت حضور در این رقابت‌ها تعیین خواهد شد .

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان طی روزهای 23 تا 30 اردیبهشت‌ماه سال آینده در فرانسه برگزار خواهد شد.

شنبه 5 اسفند 1391برچسب:, |

 
پیمان حسنی: نوشاد مدتی است که نوشاد همیشگی نیست / برنامه ریزی نشود رنکینگ نوشاد بالا می رود

 

مربی با سابقه پتروشیمی بندر امام ماهشهر گفت: نوشاد عالمیان مدتی است که مانند قبل نیست و حدس می زدم که در قطر نتیجه نگیرد.

                                              

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ پیمان حسنی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: من پوئن به پوئن بازی روز گذشته نوشاد عالمیان و حریف دانمارکی اش را در تور جهانی تنیس روی میز قطر بررسی کردم و به جز دوم گیم که یک گیم را نوشاد 11 بر3 برد در یک گیم هم حریف دانمارکی 11 بر3 عالمیان را برد به علاوه گیم آخر که نوشاد بسیار بد بازی بازی را آغاز کرد 11 بر5 باخت، در چهار گیم بعدی بازی  بسیار نزدیک بود.

وی ادامه داد: حریف دانمارکی بازیکن خوبی است اما در حد و اندازه ای نبود که نوشاد عالمیان شکست دهد، نوشاد عالمیان در چند ماه اخیر و با شروع مسابقات لیگ نشان داده که نوشاد همیشگی و نوشاد قبل از المپیک نیست در مسابقات بین المللی  به ویژه  جام فجر این موضوع را شاهد بودیم.

همچنین در رقابت های لیگ هم عالمیان به سختی می تواند برخی حریفانش را شکست دهد بنابر این من پیش بینی می کردم که در قطر هم نتواند به نتیجه مطلوبی برسد.

** نوشاد با پتروشیمی تمرینات خوبی داشت

حسنی خاطر نشان کرد: سال گذشته از شهریور 90 تا 29 تیر یعنی چند روز قبل از رقابت های المپیک 2012 لندن، نوشاد عالمیان به همراه تیم باشگاهی اش یعنی پتروشیمی بندر امام ماهشهر تمرینات بسیار خوبی  را پشت سر گذاشت در آن زمان که تیم ملی  هم اردو نداشت تمرینی در ماهشهر و در کنار بازیکنان با سابقه ای همچون محمد رضا اخلاق پسند، نیما عالمیان و میدیا لطف الله نسبی در روند بازی نوشاد بسیار تاثیر گذاشت این تمرینات یکی از دلایلی بود که باعث شد عالمیان در کاپ آسیا مقام بیاورد یا در کویت قهرمان شد.

کارشناس تنیس روی میز مدعی شد: پس از قهرمانی در کویت عالمیان مصاحبه ای را قبل از ورود به ایران انجام داد و در همان جا اعلام کرد که تاثیرات باشگاه پتروشیمی بوده که من توانستم نتیجه بگیرم،  اما بسیاری  گفتند نوشاد را مجبور کرده اند که این گونه صحبت کند من آن زمان سکوت اختیار کردم اما اکنون به وضوح مشخص شد که تمرینات حرفه ای تا چه حد در آمادگی بازیکنان موثر است ما در پتروشیمی سال گذشته 4 یا 5 اردو برگزار کردیم بدون اینکه مسابقه ای در لیگ داشته باشیم.

وی افزود: نوشاد عالمیان اکنون نسبت به سایر پینگ پنگ بازان ایران سطح بالاتری دارد و بنابراین به امکانات نیاز دارد تا بتواند خود را بالا نگه دارد مانند حریف تمرینی قوی و آماده بودن قبل از اعزام به مسابقات بین المللی در غیر این صورت عالمیان مجدد به رنکینگ بالای 100 باز می گردد.

حسنی به این نکته اشاره کرد: البته عالمیان اکنون به خاطر شرایط سنی دیگر نمی تواند در رده سنی امید بازی کند و فقط در بزرگسالان فرصت کسب امتیاز دارد و این شرایط را برایش سخت تر کرده است.

مربی تیم پتروشیمی بندر امام ماهشهر در خصوص تمرینات امسال تیمش اظهار داشت: در لیگ 91 از وقتی با بازیکنان تیممان قرارداد بستیم تا پایان مسابقات لیگ برنامه داریم و تمریناتمان محدود به قبل از مسابقات نمی شود و حتی اگر بازی هم نداشته باشیم اردو برپا می کنیم.

** پتروشیمی بندر امام امسال رکورد زد

پیمان حسنی گفت: امسال برای اولین بار بود که در رقابت های رده بندی دسته برتر 5 بازیکن از یک باشگاه حضور داشتند و این موفقیت بزرگی است، البته وقتی در ابتدای لیگ بازیکنانمان را جذب کردیم فقط دو نفر از آنها دسته برتری بودند و تاثیر تمرینات بود که 3 بازیکن دیگر هم به دسته برتر اضافه شدند.

حسنی در آستانه کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ در حضور بازی های باقی مانده در دو هفته پایانی لیگ بیان کرد: ما برای کسب مقام دوم در لیگ مشکلی نداریم و حتی اگر دو بازی باقی مانده را هم ببازیم باز هم نایب قهرمان هستیم، البته در بازی این هفته ما مقابل دانشگاه آزاد در حالی 5 بر 4 بردیم که اختلاف گیم زیادی داشتیم و به ندرت پیش می آید که تیم برنده نسبت به بازنده 10 گیم بهتر باشد.

شنبه 5 اسفند 1391برچسب:, |

 
نایب رئیس انجمن تنیس روی میز فدراسیون جانبازان و معلولان: همدانی‌ها در میزبانی لیگ برتر سنگ تمام گ

 

نایب رئیس انجمن تنیس روی میز فدراسیون جانبازان و معلولان کشور از میزبانی و فراهم آوردن امکانات همدان برای برگزاری دور برگشت لیگ برتر مسابقات باشگاهی تنیس روی میز بانوان کشور قدردانی کرد

 

                                                                      

                                                        

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، رقیه میربابایی در حاشیه اختتامیه ششمین دوره لیگ برتر مسابقات باشگاهی تنیس روی میز بانوان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس همدان اظهار داشت: دور برگشت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز بانوان معلول باشگاه‌های کشور با حضور 80 ورزشکار در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در قالب 20 تیم از 10 استان کشور به میزبانی خوب همدان برگزار شد.

وی افزود: در این رقابت‌ها تیم‌های شرکت کننده در چهار بخش نشسته و ایستاده رده جوانان و همچنین نشسته و ایستاده رده بزرگسالان به صورت تیمی طی سه روز با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم‌های برتر در چهار بخش با احتساب به نتایج دور رفت اعلام شد.

نایب رئیس انجمن تنیس روی میز فدراسیون جانبازان و معلولان کشور تصریح کرد: تمام تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ امسال از بازیکنان ملی پوش و برجسته تنیس روی میز کشور استفاده کرده بودند و پخش شدن این بازیکنان در تیم‌ها باعث شده بود در هر چهار بخش بازی‌های حساس و نزدیکی را شاهد باشیم و این بر کیفیت مسابقات تاثیر خوبی داشت.

وی یادآور شد: به تازگی ملی پوشان جوان برای آمادگی حضور در مسابقات پارا آسیایی مالزی، نخستین مرحله تمرینات خود را پشت سر گذاشتند و تمامی آنها نیز درمسابقات باشگاهی حضور داشتند و این  موضوع سطح کیفی مسابقات در رده جوانان بسیار بالا برده بود.

میربابایی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه در این مسابقات نفرات برتر برای اردوی تیم ملی انتخاب و دعوت خواهند شد یا خیر، تاکید کرد: نفرات اول تا سوم مسابقات لیگ برتر، مسابقات قهرمانی کشور و همچنین مسابقات انتخابی رده‌بندی کشوری با صلاحدید کادر فنی و کمیته فنی انجمن به اردوی‌های تیم ملی و برای حضور در مسابقات بین‌المللی و آسیایی به خصوص مسابقات پارا آسیایی اینچئون کره جنوبی انتخاب خواهند شد.

وی با اشاره به برنامه‌های سال آینده این انجمن برای رشته تنیس روی میز بانوان ابراز کرد: برای آماده‌سازی و همچنین شناسایی استعداد‌های جدید در رده‌های سنی مختلف به خصوص جوانان و نوجوانان معلول در سراسر کشور مسابقات زیادی را در تقویم پیشنهادی فدراسیون گنجانده شده که در صورت اختصاص بودجه لازم به بهترین نحو ممکن برگزار خواهد شد.

نایب رئیس انجمن تنیس روی میز فدراسیون جانبازان و معلولین کشور در پایان از میزبانی بسیار خوب همدانی‌ها و کمک و مساعدت اداره کل ورزش و جوانان، و هیئت تنیس روی میز استان تشکر و قدردانی کرده و گفت: استان همدان با وجود قابلیت‌های خوبی که در زمینه اماکن ورزشی دارد و همچنین امکانات اقامتی برای ورزشکاران، میزبانی خوبی برای بازیکنان معلول ارائه داد و با تمام مشکلات خاص این عزیزان هر آنچه در توان مسئولان استان بود بی‌دریغ و با گشاده‌رویی در اختیار گذاشتند که به نمایندگی از فدراسیون از همه زحمت‌‌کشان ورزش همدان قدردانی می‌کنم.

دور برگشت ششمین دوره لیگ برتر مسابقات باشگاهی تنیس روی میز بانوان معلول کشور که با حضور 80 ورزشکار در قالب 20 تیم از 10 استان کشور طی سه روز به میزبانی همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در جریان بود با اعلام نفرات برتر در چهار بخش نشسته و ایستاده رده جوانان و همچنین نشسته و ایستاده رده بزرگسالان به پایان رسید.

*  زهرا میربابایی تشریح کرد:

نتایج لیگ تنیس روی میز بانوان جانباز و معلول

نایب رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین پس از پایان یافتن رقابت‌های مرحله برگشت در خصوص ششمین دوره مسابقات باشگاهی تنیس روی میز بانوان گفتگویی انجام داد.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ به نقل از ایلنا، زهرا میربابایی درخصوص تیم‌های حاضر در این مسابقات گفت: در رقابت‌های مرحله برگشت 80 ورزشکار از استان‌های خوزستان، کرمان(مجتمع نیکوکاری‌رعد)، همدان، مرکزی، بهزیستی مازندران، زنجان، آسایشگاه کهریزک تهران، خراسان رضوی و گیلان حضور داشتند که در قالب 13 تیم بزرگسالان و 7 تیم جوانان با هم روبرو شدند.

نایب رئیس انجمن تنیس روی میز نتایج بدست آمده از مجموع دو مرحله مسابقات را اینگونه اعلام کرد:

بزرگسالان، ایستاده:

- آسایشگاه کهریزک مقام اول با 11 امتیاز (بهشته معمری، الهام چزانی، حمیرا هدایتی، زینب طالبی، الهه غلامزاده، مربی عباس خاکی)

- مجتمع نیکوکاری رعد کرمان مقام دوم با 8 امتیاز (مطهره سیار، افسانه مهدی آبادی، مهناز مرادی، شیرین کاظمی‌زاده، مربی  آمنه حاج‌حسینی)

- هیات همدان مقام سوم با 7 امتیاز (میترا قرمسینی، اعظم ترکشوند، نرگس قاسمی، سهیلا وکیلی، زهرا زارع، مربی معصومه یعقوبی)

بزرگسالان، نشسته:

- هیات خوزستان مقام اول با 14 امتیاز (مهناز امینی، مریم کوچکوند، زینب رضوان‌زاده، نرگس حمیدی، مربی زهرا کرم‌زاده)

- هیات خراسان رضوی مقام دوم با 11 امتیاز (فاطمه محمدی، فاطمه سعادتی، مریم ترابی، مربی عفت برنا)

- هیات همدان مقام سوم با 9 امتیاز (وحیده صدیق، فاطمه معین‌زاده، فاطمه همایی، طاهره کاکاوندی، سنا احمدی، سیده مهناز حسینی، مربی معصومه یعقوبی)

جوانان، ایستاده:

- هیات همدان مقام اول با 5 امتیاز (زکیه خدابنده‌لو، زهرا فضلعلی، مهین حسن آبادی، مربی لاله پوریا منش)

- هیات مرکزی مقام دوم با 4 امتیاز (مرضیه شهرستمی، نرگس عباسی، مربی لاله پوریا منش)

- هیات خراسان رضوی مقام سوم با 3 امتیاز (فاطمه زهرا محمدی، مهتاب رمضانی، مربی عفت برنا)

جوانان، نشسته:

- هیات اصفهان مقام اول با 8 امتیاز (مرضیه اخوان، عطیه صفی، مریم احمدیان،  مربی اشرف بلوچی)

- هیات خراسان رضوی مقام دوم با 5 امتیاز (نرگس قابلی، زهرا انصاریان، فاطمه زهرا محمدی، مربی عفت برنا)

- هیات خوزستان مقام سوم با 3 امتیاز (ندا رضازاده، شیما سیاهی‌زاده، مربی زهرا کرم‌زاده)

میربابایی در پایان خاطر نشان کرد: از مسئولین محترم هیات خوزستان و هیات همدان که میزبانی مسابقات مرحله رفت و برگشت را پذیرا شده و به شایستگی مسابقات را برگزار نمودند، قدردانی می کنم.

رقابت‌های مرحله رفت ششمین دوره مسابقات باشگاهی تنیس روی میز بانوان 7 تا 9 آذر ماه در اهواز و مسابقات مرحله برگشت از یکم تا 4 اسفند ماه در همدان برگزار شد.

شنبه 5 اسفند 1391برچسب:, |

 


بسم الله الرحمن الرحیم به وبلاگ من خوش آمدید سلام به همه عزیزانی که از این وبلاگ بازدید میکنند امیدوارم بتوانم دقایق مفرح برای شما فراهم نموده البته با نظرات و پیشنهادات شما عزیزان سعی میکنم ان را به بهترین وجه تصحیح نموده و اگر در مطالب کمبود یا کاستی هست امیدوارم پیشکسوتان محترم و بازیکنان حرفه ای این ورزش مرا یاری نمایند . با تشکرhamid_y


عکس ورزشی و اموزشی پینگ پنگ
عکسهای زیبای پینگ پنگ سری2
عکس از طبیعت
عکس کودکانه
اخبار و رویداد های مهم ورزش پینگ پنگ تا20/02/2012
(مشاهده و دانلود)تاریخچه پینگ پنگ
مسابقات اجرا شده یا در حال اجرا استانها
جدول برگزاری مسابقات کشور عزیزم ایران و جهان
معرفی تخته ورویه پینگ پنگ
اس ام اس
اخبار رویداد های مهم ایران و جهان
عکسهای عاشقانه
عکس مسابقات اپن کاپ فجر2012 تهران
اخبار و رویدادهای پینگ پنگ از مورخه21/02/2012
دانلود اهنگ برای عزیزان طرفدار پینگ پنگ
(دانلود و مشاهده)اموزش پینگ پنگ (تاپ اسپین1)توسط استاد مجید احتشام زاده
دانلود و مشاهده (پینگ پنگ)طریقه ایستادن وتکنیک استفاده از کات توسط استاد احتشام زاده
(دانلود و مشاهده)اموزش پینگ پنگ (تاپ اسپین2)توسط استاد مجید احتشام زاده
دانلود و مشاهده (پینگ پنگ)بازی دو نفره یا دبل توسط استاد احتشام زاده
مشاهده(فیلم) بازی نوشاد و کینتا
هیت تنیس روی میز شهرستان ابهر (استان زنجان)
هیت تنیس روی میز شهرستان خرمدره(استان زنجان)
هیت تنیس روی میز زنجان
اموزش پینگ پنگ توسط استاد جمیل لطف اله نسبی

 

hamid_y

 


 

 

افشین نوروزی پس از بخشیده شدن دوباره محرومیتش رقابت های لیگ را از هفته پنجم دور برگشت آغاز کرد.
رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان:اصلاحیه / نخستین بانوی المپیکی تنیس روی میز یک بار دیگر بر بام ایرا
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش:رئیس فدر
زارع‌پور: حاشیه‌ها تاثیرگذار بودند/ بدهی دانشگاه آزاد ارتباطی به محرومیت نوروزی ندارد
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :پیروزی مقتدرانه دانشگاه آزاد برابر نفت سپاهان
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :صدر نشینان جدول میزبان قعر نشینان
در فاصله دو هفته به پایان لیگ دسته اول:مقاومت قم شانس صعود به ليگ برتر تنیس روی میز را از دست داد
پس از نشست هم اندیشی اعضای مجمع:محمد زارع پور به عضویت کارگروه بررسی اساسنامه کمیته ملی المپیک در آم
با پایان دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان: شهسواری پیشتاز بانوان / 8 راکت به دست راه یافته
روی خط اخبار استان فارس:شيراز فاتح مسابقات قهرماني تنيس روي ميز استان
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی
هیت تنیس روی میز شهرستان ابهر(استان زنجان)
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (3)
اموزش پینگ پنگ :نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطفاله نسبی(2)
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (1)
(فیلم)بازی نوشاد عالمیان با کینتا بازی زیبا و اموزشی
سلام: خوش امدید:
روی خط اخبار استان خراسان شمالی:
در تهران و به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز :دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان آغاز
مربی تیم ملی بزرگسالان: وقتی نوشاد می برد به همه تبریک می گفتند جز من!
دانلود و مشاهده :اموزش پینگ پنگ پایه یا شروع
روی خط اخبار استان یزد:نتایج یازدهمین رنکینگ تنیس روی میز جوانان شهرستان یزد اعلام شد
برای حضور در مسابقات جهانی:بازیکن انتصابی تیم ملی تنیس روی میز پیش از اعزام به اتریش معرفی می‌شود
آنالیز و پیشنهادات مربی تیم ملی تنیس روی میز به تمامی راکت به دستان ایرانی
رائول کالین اعلام کرد : رقابت های بین المللی جوانان و نوجوانان در کشور عراق برگزار نخواهد شد
احدی: تا زمانی که جوانترها را ببرم، بازی می‌کنم/ تداوم قهرمانی ظرفیت می‌خواهد
رده بندی ماه مارس فدراسیون جهانی تنیس روی میز اعلام شد
هفته پنجم لیگ برتر بانوان :فولاد ماهان سپاهان بدون شکست قهرمان نیم فصل شد
دانلود و مشاهده بازی نوشاد عالمیان با وانگ قهرمان جهان
دانلود نمونه برگ ارنج تیمی بانوان
دانلود و مشاهده بازی دب در پینگ پنگ(دو نفره)
دانلود ومشاهده تاپ اسپین2
مشاهده وانلود پینگ پنگ تاپ اسپین1
اموزش طریقه ایستادن و تکنیک کات و ........
مهران احدی:کاپیتانی فقط مسئولیت را بیشتر می کند!
رقابت های آزاد و رده بندی دسته برتر جوانان دختر کشور / مسابقات انتخابي نونهالان دختر و پسر كشور
اردوی تدارکاتی تیم ملی جوانان پسر.اصفهان میزبان راکت به دستان جوان
رحمت عالمیان: نوشاد در
علیرضا حجازیان خبر داد:فرخنده سلیمانی موفق به اخذ مدرک بلوبج داوری شد
تیم تنیس روی میز مقاومت قم در دیداری حساس از رقابت‌های لیگ دسته یک تنیس روی میز
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش
مهران احدی با غلبه بر نیما عالمیان فاتح رقابت های انتخابی شد / عالمیان ، احدی و طاهرخانی ملی پوش شد
رقابت های کاپ آسیا دعوت کنفدراسیون آسیا از برادران عالمیان / نوشاد و نیما راهی هنگ کنگ می شوند
مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مهران احدی برابر نیما عالمیان به پیروزی رسید/پوری
آخرین تلاش برای تصاحب پیراهن تیم ملیمرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی
مراسم تقدیر از روابط عمومی های برتر استان ها و فدراسیونهای ورزشی کشور
شهابی: روابط عمومی های حوزه ورزش و جوانان به جایگاه واقعی خود دست یافته اند
لیگ دسته یک تنیس روی میز کشور مقاومت قم برابر هیئت فارس تن به شکست داد
یما عالمیان همچنان بدون شکست قابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز

 

 

RSS 2.0

فال حافظ

قالب های نازترین

جوک و اس ام اس

جدید ترین سایت عکس

زیباترین سایت ایرانی

نازترین عکسهای ایرانی

بهترین سرویس وبلاگ دهی


<-PollName->

<-PollItems->

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 32
بازدید دیروز : 6
بازدید هفته : 42
بازدید ماه : 309
بازدید کل : 37510
تعداد مطالب : 76
تعداد نظرات : 1
تعداد آنلاین : 1flash player for you

جاوا اسكریپتfor your

Download Adobe Acrobat ReaderDownload Adobe AirDownload Adobe Flash Playera