ping pong

این وبلاگ رو تقدیم میکنم به همه عزیزانی که به این ورزش مفرح علاقه مند هستند یا با دیدن این وبلاگ میخواهند این ورزش را شروع نمایند که جای خوشحالی دارد و خدا رو سپاسگذاری مینمایم


رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان:اصلاحیه / نخستین بانوی المپیکی تنیس روی میز یک بار دیگر بر بام ایرا

اصلاحیه / نخستین بانوی المپیکی تنیس روی میز یک بار دیگر بر بام ایران ایستاد رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان تنیس روی میز کشور با قهرمانی ندا شهسواری به پایان رسید.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، آکادمی بین المللی تنیس روی میز بار دیگر شاهد درخشش نخستین بانوی المپیکی تنیس روی میز در رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان بود.

این رقابت ها از روز 13 اسفند ماه آغاز شده بود ، امروز 16 اسفند با معرفی برترین راکت به دستان در قسمت بانوان به کار خود پایان داد.

در دور دوم این رقابت ها مریم صامت با 13 امتیاز ، ندا شهسواری با 12 امتیاز ، محجوبه عمرانی و منصوره رضایی با 11 امتیاز عناوین نفرات اول تا چهارم دور دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنس روی میز را از آن خود کردند.

مهشید صامت و پریسا صمدی هر کدام با 10 امتیاز به ترتیب در جایگاه های پنجم و ششم ایستادند.

مریم جلالی با 8 امتیاز و آنا فیاضیان با 7 امتیاز به ترتیب رتبه های هفتم و هشتم را به دست آوردند.

در مجموع سه مرحله ندا شهسواری نخستین بانوی المپیکی تنیس روی میز کشورمان با 29 امتیاز بر سکوی قهرمانی رقابت های انتخابی تیم ملی ایستاد.

مریم صامت و محجوبه عمرانی هر کدام با 28 و 25.5 امتیاز به ترتیب به مقام های دوم و سومی رسیدند.

مهشید صامت و پریسا صمدی هردو با 16.5 امتیاز عناوین چهارم و پنجمی رده بندی را کسب کردند و منصوره رضایی ، مریم جلالی و آنا فیاضیان نفرات ششم تا هشتم این رقابت ها شدند.

گفتنی است نفرات اول تا سوم این رقابت ها به تیم ملی تنیس روی میز بانوان کشورمان دعوت خواهند شد و نفر چهارم تیم ملی با نظر کمیته فنی انتصاب می گردد.

 

 

 

 

چهار شنبه 16 اسفند 1391برچسب:, |

 
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :پیروزی مقتدرانه دانشگاه آزاد برابر نفت سپاهان

هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز

پیروزی مقتدرانه دانشگاه آزاد برابر نفت سپاهان

 

                     

نخستین دیدار هفته نهم لیگ برتر تنیس روی میز با پیروزی قاطعانه دانشگاه آزاد برابر نفت سپاهان به پایان رسید.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز در حالی آغاز شد که تیم دانشگاه آزاد با حضور مجدد افشین نوروزی در ترکیب تیم خود توانست مقتدرانه حریف قعر جدولی خود نفت سپاهان را با نتیجه 5 بر صفر شکست دهد.

در این دیدار ابتدا تیم دونفره افشین نوروزی و میدیا لطف الله نسبی به مصاف تیم دونفره طاهرخانی و میرالماسی رفت.

نوروزی و لطف الله نسبی اولین پیروزی رقابت را با نتیجه 3 بر صفر برابر نفتی ها به دست آوردند.

در اولین دیدار انفرادی افشین نوروزی نماینده کشورمان در المپیک 2008 پکن توانست با نتیجه 3 بر 1حمیدرضا طاهرخانی را که به تازگی به جمع ملی پوشان کشورمان پیوسته را مغلوب نماید.

در دومین دیدار انفرادی لطف الله نسبی به سادگی 3 بر صفر از سد محمدرضا نعمتی با تجربه گذشت تا دانشگاه آزاد 3 بر صفر از نفت سپاهان پیشی بگیرد.

سومین دیدار انفرادی را بهنام رحمت پناه مقابل امین میرالماسی با نتیجه 3 بر 1 به پایان رساند.

 بازی چهارم انفرادی بین پوریا عمرانی جوان و مجید احتشام با تجربه،  همانند بازی سوم به سود دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه مشابه 3 بر 1 به پایان رسید تا دانشگاه آزادی ها مقتدرانه و بانتیجه 5 بر صفر از سد نفتی ها عبور کنند.

گفتنی است با نتایج به دست آمده تغییری در جدول رده بندی به وجود نیامد.

 

سه شنبه 15 اسفند 1391برچسب:, |

 
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :صدر نشینان جدول میزبان قعر نشینان

 

 

صدر نشینان جدول میزبان قعر نشینان

 

 

هفته نهم لیگ برتر تنیس روی میز امروز 15 اسفند ماه با انجام سه دیدار پیگیریمی  شود .

 

 

          

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، شش تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر بزرگسالان باشگاههای کشور امروز 15 اسفند ماه با انجام سه دیدار هفته نهم خود را پشت سر می گذارند .

در این دیدار ها،  ساعت 14 دانشگاه آزاد اسلامی میزبان نفت سپاهان خواهد بود و باشگاه دی صدر نشین جدول رده بندی ساعت 16 به مصاف پتروشیمی نوری خواهد رفت.

این دو دیدار در تهران و به میزبانی سالن شهید عضدی مجموعه ورزشی شیرودی برگزار خواهد شد.

در دیگر دیدار این هفته پتروشیمی بندر امام مدافع عنوان قهرمانی ساعت 16 در خانه به مصاف علیصدر همدان میرود.

   *جدول رده بندی تا پایان هفته هشتم:

1-  باشگاه دی ( 8 برد، بدون باخت، 16 امتیاز)

2 - پتروشیمی بندرامام (6 برد، 2 باخت، 14 امتیاز)

3 -  دانشگاه آزاد ( 4 برد، 4 باخت، 12 امتیاز)

4 - پتروشیمی نوری عسلویه (4 برد، 4 باخت، 12 امتیاز)

5  - علیصدر همدان ( یک برد ، 7 باخت، 9 امتیاز)

6 - نفت سپاهان ( یک برد، 7 باخت، 9 امتیاز)

 

                              

سه شنبه 15 اسفند 1391برچسب:, |

 
در فاصله دو هفته به پایان لیگ دسته اول:مقاومت قم شانس صعود به ليگ برتر تنیس روی میز را از دست داد

 

مقاومت قم شانس صعود به ليگ برتر تنیس روی میز را از دست داد

 

نماینده قم با تداوم ناکامی های خود در رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول تنیس روی میز باشگاه‌های کشور عملا شانس صعود به مسابقات لیگ برتر این رشته را از دست داد.

                                      

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران به نقل از خبرنگار مهر، با توجه به حضور 6 تیم در رقابت های این فصل لیگ دسته اول تنیس روی میز مردان قهرمانی باشگاه های کشور، تیم ها بعد از رقابت در پنج هفته دیدارهای دور رفت، حالا مشغول انجام بازی های خود در پنج هفته نیم فصل دوم هستند.

تاکنون سه هفته از رقابت های دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول تنیس روی میز باشگاه های کشور سپری شده است و موقعیت تیم های حاضر در این دوره در شرایط کنونی نشان از بخت بلند نمایندگان عسلویه، خوزستان و گچساران برای صعود به لیگ برتر دارد.

در فاصله دو هفته به پایان دیدارهای این فصل که تعیین کننده دو تیم صعود کننده به لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه های کشور خواهد بود، هم اکنون تیم پتروشیمی مروارید عسلویه در صدر ایستاده است در حالی که تیم های مناطق نفت خیز جنوب و نفت و گاز گچساران در تعقیب این تیم هستند.

سه تیم دیگر جدول رده بندی لیگ دسته اول تنیس روی میز باشگاه های کشور نیز هیئت بوشهر، مقاومت قم و هیئت فارس هستند که سه رده پائین جدول را در اختیار دارند و از بین آنها هیچ تیمی شانس راهیابی به لیگ برتر تنیس روی میز را ندارد.

این در حالی است که امسال تیم های تنیس روی میز مناطق نفت خیز جنوب، نفت و گاز گچساران، هیئت تنیس روی میز بوشهر، مقاومت قم، پتروشیمی مروارید عسلویه و هیئت تنیس روی میز استان فارس در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور حضور دارند و از جمع آنها دو تیم راهی لیگ برتر تنیس روی میز خواهد شد.

در این بین تیم مقاومت نماینده هیئت تنیس روی میز استان قم که دیدارهای دور رفت را با چهار باخت و یک پیروزی به پایان رساند و در دو هفته آغازین دور برگشت نیز یک پیروزی و یک باخت کسب کرد، در هفته سوم بازی های دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول تنیس روی میز مردان باشگاه‌های کشور در سالن پینگ‌پنگ شهید محمدی مجموعه ورزشی تختی قم به دومین باخت خانگی تن داد تا شانس صعودش به لیگ برتر پینگ پنگ از دست برود.

در حالی که تنیس بازان قم در اولین بازی خانگی دو هفته قبل موفق به شکست تیم نفت و گاز گچساران شده بودند، این بار حرفی برای گفتن نداشتند و سرانجام این تیم تنیس روی میز پتروشیمی مروارید بود که توانست با حساب پنج بر صفر میزبان خود را شکست داده و به پیروزی دیگری در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور دست یابد و همچنان در صدر بماند.

 

 

سه شنبه 15 اسفند 1391برچسب:, |

 
با پایان دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان: شهسواری پیشتاز بانوان / 8 راکت به دست راه یافته

شهسواری پیشتاز بانوان / 8 راکت به دست راه یافته به مرحله دوم مشخص شدند

پرونده دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان با معرفی نفرات برتر و نفرات راه یافته به دور دوم بسته شد.

             

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان روز گذشته در تهران و به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز آغاز شد و ظهر امروز با معرفی نفرات برتر و نفرات راه یافته به دور دوم به کار خود پایان داد.

در این رقابت ها ندا شهسواری مقتدارانه و بدون شکست با 18 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد.

محجوبه عمرانی ، مریم صامت و پریسا صمدی هر کدا با 15 امتیاز به ترتیب مقام های دوم تا چهارم این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

در ادامه ، مهشید صامت با 14 امتیاز پنجم ، منصوره رضایی با 13 امتیاز ششم ، مریم جلالی و عاطفه کریمی با 12 امتیاز به ترتیب هفتم و هشتم و آنا فیاضیان با 11 امتیاز نهم شدند.

در مجموع امتیازات دسته برتر و دور نخست رقابت های انتخابی ندا شهسواری با 15 امتیاز ، محجوبه عمرانی با 13.5 امتیاز ، مریم صامت با 12 امتیاز ، پریسا صمدی با 10.5 امتیاز ، مهشید صامت با 8.5 امتیاز ، منصوره رضایی با 6 امتیاز ، مریم جلالی  با 5.5 امتیاز و آنا فیاضیان با 5امتیاز ، هشت راکت به دستی هستند که به دور دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران را یافتند.

سه شنبه 15 اسفند 1391برچسب:, |

 
روی خط اخبار استان فارس:شيراز فاتح مسابقات قهرماني تنيس روي ميز استان

مسابقات قهرماني تنيس روي ميز استان همزمان در دوره سني بزرگسالان و نونهالان و نوجوانان در خانه پينگ پنگ شيراز برگزار گرديد.

             

                                      بقیه مطالب و عکس در ادامه مطلب


ادامه مطلب

سه شنبه 15 اسفند 1391برچسب:, |

 
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی

لیگ برتر جوانان وامید تنیس روی میز با قهرمانی پتروشیمی بندر امام پایان یافت.

                 

 

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، هفته پنجم و پایانی لیگ برتر جوانان و امید با پیروزی پتروشیمی بندر امام و صنعت نفت آبادان برابر حریفان خود به پایان رسید.

در حساس ترین این رقابت ها تیم پتروشیمی بندر امام به مصاف تیم مناطق نفت خیز جنوب رفت و توانست با نتیجه 5 بر 3 از سد میهمان خود بگذرد و عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود نماید.

در دیگر دیدار این هفته تیم  صنعت نفت آبادان در شهر خود روبروی تیم هیئت تنیس روی میز قزوین قرار گرفت.

در این دیدار تیم هیئت تنیس روی میز قزوین 5 بر 3مقابل میزبان مغلوب شد.

در مجموع و در پایان لیگ برتر جوانان و امید پتروشیمی بندرامام عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد و تیم هیئت تنیس روی میز قزوین به نائب قهرمانی رسید.

تابان نخ سپاهان نیز به عنوان سومی این دوره از رقابت ها بسنده کرد و تیمهای مناطق نفت خیز جنوب و صنعت نفت آبادان به ترتیب چهارم و پنجم شدند.

 

رده بندی نهایی لیگ برتر جوانان و امید :

1-  پتروشیمی بندرامام ( 7 برد ، یک باخت، 15 امتیاز)

2 – هیئت قزوین ( 5 برد، 3 باخت، 13 امتیاز)

3 -  تابان نخ سپاهان اصفهان ( 4 برد، 4 باخت، 12 امتیاز)

4 – مناطق نفتخیز جنوب (3 برد، 5 باخت، 11 امتیاز)

5  - نفت آبادان ( 1 برد ، 7 باخت ، 9 امتیاز)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سه شنبه 15 اسفند 1391برچسب:, |

 
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی

پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امید کشور شد لیگ برتر جوانان وامید تنیس روی میز با   قهرمانی پتروشیمی بندر امام پایان یافت.

                                        

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، هفته پنجم و پایانی لیگ برتر جوانان و امید با پیروزی پتروشیمی بندر امام و صنعت نفت آبادان برابر حریفان خود به پایان رسید.

در حساس ترین این رقابت ها تیم پتروشیمی بندر امام به مصاف تیم مناطق نفت خیز جنوب رفت و توانست با نتیجه 5 بر 3 از سد میهمان خود بگذرد و عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود نماید.

در دیگر دیدار این هفته تیم  صنعت نفت آبادان در شهر خود روبروی تیم هیئت تنیس روی میز قزوین قرار گرفت.

در این دیدار تیم هیئت تنیس روی میز قزوین 5 بر 3مقابل میزبان مغلوب شد.

در مجموع و در پایان لیگ برتر جوانان و امید پتروشیمی بندرامام عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد و تیم هیئت تنیس روی میز قزوین به نائب قهرمانی رسید.

تابان نخ سپاهان نیز به عنوان سومی این دوره از رقابت ها بسنده کرد و تیمهای مناطق نفت خیز جنوب و صنعت نفت آبادان به ترتیب چهارم و پنجم شدند.

 

رده بندی نهایی لیگ برتر جوانان و امید :

1-  پتروشیمی بندرامام ( 7 برد ، یک باخت، 15 امتیاز)

2 – هیئت قزوین ( 5 برد، 3 باخت، 13 امتیاز)

3 -  تابان نخ سپاهان اصفهان ( 4 برد، 4 باخت، 12 امتیاز)

4 – مناطق نفتخیز جنوب (3 برد، 5 باخت، 11 امتیاز)

5  - نفت آبادان ( 1 برد ، 7 باخت ، 9 امتیاز)

دو شنبه 14 اسفند 1391برچسب:, |

 
روی خط اخبار استان خراسان شمالی:

 
دور پنجم رقابت هاي پينگ پنگ بانوان خراسان شمالي برگزار شد
 

                                           


دبير هيئت تنيس روي ميز خراسان شمالي گفت: دور پنجم رقابت هاي پينگ پنگ بانوان ا

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، ايرج نكويي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دور پنجم مسابقات ماهانه پینگ پنگ بانوان خراسان شمالي در محل سالن تنيس روي ميز مجموعه ورزشي هزار و 200 نفره شهيد عليدخت بجنورد برگزار شد.

وي با بيان اينكه در این مسابقات ۴۲ شرکت کننده در پنج گروه با یکدیگر رقابت کردند، اظهار داشت: در پايان اين مسابقات در گروه برترين پينگ پنگ بازان خراسان شمالي مریم و فاطمه وحید به ترتيب قهرمان و نايب قهرمان شدند و زهرا مرادیان نيز مقام سوم را از آن خود كرد.

به گفته نكويي در گروه آزاد الف، محبوبه حری در رده نخست ايستاد، خدیجه خاکسار به مقام دوم دست يافت و مریم صانعی و لادن لنگری نیز به طور مشترک در جايگاه سوم قرار گرفتند.

وی اظهار داشت: همچنين در گروه نونهالان الف، شقایق کریمی مقدم به مقام قهرماني رسيد، نیایش سیرجانیان دوم شد و فاطمه صانعی و ثمین عباسی به صورت مشترک سوم جايگاه سوم را به خود اختصاص دادند.

اين مسئول اضافه كرد: در گروه نونهالان ب نیز فائزه مجرد در جايگاه نخست ايستاد، زهرا یزدانی دوم شد و الناز تاتار و هستی سیاح مشتركا به مقام سومي بسنده كردند.

نكويي اظهار داشت: همچنين در گروه آزاد ب، بهار ابراهیمی و محبوبه پورطیبی مقام هاي اول و دوم را كسب كردند و نگار بهادرنژاد به همراه ملیحه ناطقی به طور مشترك در رده سوم ايستادند.

دبير هيئت تنيس روي ميز خراسان شمالي در پايان با يادآوري اقدامات و فعاليت هاي امان الله افشين؛ رئيس هيئت تنيس روي ميز خراسان شمالي در راستاي ارتقاء اين رشته ورزشي در بخش آقايان و بانوان در استان، از زحمات وي قدرداني كرد.

ستان با حضور 42 ورزشكار برگزار شد.

 

یک شنبه 13 اسفند 1391برچسب:, |

 
در تهران و به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز :دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان آغاز

دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان آغاز شد

ده راکت به دست برتر راه یافته به رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان کار خود را از امروز آغاز کردند.

                        

 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان در تهران و به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز از امروز به مدت دو روز به کار خود ادامه می دهد.

 

در این رقابت ها منصوره رضایی ، مریم صامت ، مهشید صامت ، پرسیا صمدی ، عاطفه کریمی ، آنا فیاضیان ، مریم جلالی ، ندا شهسواری و محجوبه عمرانی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

گفتنی است 8 نفر برتر دور نخست ، در دور دوم این رقابت ها در تاریخ 15 و 16 اسفند ماه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

سحر رهنما یکی از غائبین این رقابت ها می باشد.

سرداوری این رقابت ها بر عهده ی زهرا یوسفی ، وکمک سر داوری این رقابت ها  بر عهده ی پوران رحیمی می باشد.

           

 

یک شنبه 13 اسفند 1391برچسب:, |

 
روی خط اخبار استان یزد:نتایج یازدهمین رنکینگ تنیس روی میز جوانان شهرستان یزد اعلام شد

نتایج یازدهمین رنکینگ تنیس روی میز جوانان شهرستان یزد اعلام شد

معین نساج قهرمان یازدهمین دور رقابتهای تنیس روی میز جوانان شهرستان یزد شد.                                 

  

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، این دور از مسابقات درمحل سالن تخصصی تنیس روی میز شهید مدیری مجموعه ورزشی شهید پاکنژاد شهرستان یزد و با حضور 11 راکت به دست جوان برگزار شد.

 که در پایان پس از انجام بازیهای دوره ای و حذفی معین نساج بر سکوی اول ا یستاد و محمد زین العابدین و شهاب اعتمادالعلما دوم و سوم شدند.

 

*    کسب 2 مقام قهرمانی در در استان یزد

تنیسورهای دانش‌آموز مهریزی خوش درخشیدند

رئیس هیئت تنیس روی میز مهریز گفت: تنیسورهای دانش‌آموز مهریزی با کسب دو مقام قهرمانی در استان خوش درخشیدند.

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ،حسین زارع امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه دانش‌آموزان مهریز در مقاطع سه‌گانه تحصیلی با کسب دو مقام قهرمانی و یک مقام سومی مسابقات ورزشی استان در رشته تنیس روی میز افتخاری دیگر برای شهرستان کسب کردند، اظهار داشت: این مسابقات با شرکت 130 دانش‌آموز ورزشکار پسر از نواحی یک و دو آموزش و پرورش یزد، مهریز، میبد، بافق، اردکان، صدوق، زارچ و بخش نیر در رده‌های سنی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در سالن ورزشگاه تختی بافق برگزار شد.

وی تصریح کرد: در مسابقات ورزشی تنیس روی میز استان انتخابی مسابقات کشوری در بخش تیمی مقطع ابتدایی، مهریز مقام اول استان یزد را کسب کرد و تیم ناحیه دو یزد مقام دوم و تیم‌های میبد و اردکان به طور مشترک سوم شدند.

زارع اظهار داشت: در مقطع راهنمایی نیز دانش‌آموزان مهریز مقام نخست استان را کسب کردند و میبد دوم و بافق و ناحیه دو یزد به طور مشترک مقام سوم را به دست آوردند.

رئیس هیئت تنیس روی میز مهریز افزود: در مقطع متوسطه دانش‌آموزان ورزشکار شهرستان پس از تیم‌های میبد و ناحیه یک یزد مقام سوم استان را کسب کردند.

وی با بیان اینکه تنیس‌بازان دانش‌آموز مهریز در بخش انفرادی نیز درخشیدند، گفت: در بخش انفرادی مقطع راهنمایی حسین باقی‌آبادی از مهریز قهرمان استان شد و به مسابقات کشوری راه یافت و مصطفی زارع دیگر تنیسور شهرستان همراه با دانش‌آموزی از ناحیه دو یزد پس از امیرحسین خالو محمدی از میبد به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

وی اضافه کرد: در بخش انفرادی مقطع ابتدایی هم محمدحسین دهقانی و محمدصادق خواجه از مهریز پس از علی کریم‌زاده از اردکان و ابوالفضل سالاری از ناحیه دو یزد مقام سومی استان را کسب کردند.

 

شنبه 12 اسفند 1391برچسب:, |

 
هفته پنجم لیگ برتر بانوان :فولاد ماهان سپاهان بدون شکست قهرمان نیم فصل شد

فولاد ماهان سپاهان بدون شکست قهرمان نیم فصل شد پرونده هفته پنجم دور رفت لیگ برتر بانوان با انجام دو دیدار و قهرمانی نیم فصل فولاد ماهان سپاهان بسته شد .

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، هفته پنجم و پایانی دور رفت رقابت ها ی لیگ برتر بانوان با پیروزی فولاد ماهان سپاهان مقابل مس کرمان و توقف تیم فرشتگان برابر هیئت البرز به پایان رسید.

فولاد ماهانی ها توانستند در خانه حریف مس کرمان را با نتیجه 5 بر 4 مغلوب نمایند تا مقتدرانه و بدون شکست عنوان قهرمانی نیم فصل این رقابت ها را از آن خود نمایند.

سرداوری این دیدار حساس و تماشایی بر عهده ی منیژه ابری داور بین المللی تنیس روی میز کشورمان بود.

در دیگر دیدار این هفته هیئت البرز به مصاف تیم تهرانی فرشتگان رفت ، تیم فرشتگان در خانه خود با نتیجه 5 بر صفر مغلوب البرزی ها شدند.

زهرا بیگم میر بابایی داور بین المللی تنیس روی میز سرداوری این رقابت را برعهده داشت.

 لازم به ذکر است مس کرمان روز هفدهم اسفند ماه به مصاف تیم فرشتگان خواهد رفت.این دیدار به دلیل برگزاری رقابت های رده بندی تیم ملی بانوان به تعویق افتاده بود که در تاریخ مذکور برگزار خواهد شد.

شنبه 12 اسفند 1391برچسب:, |

 
رقابت های آزاد و رده بندی دسته برتر جوانان دختر کشور / مسابقات انتخابي نونهالان دختر و پسر كشور

سخنگوی فدراسیون خبر داد :

سید میلاد حسینی از برگزاری رقابت های آزاد و رده بندی دسته برتر جوانان دختر کشور (دور دوم ) در اهواز و آغاز رقابت های انتخابي نونهالان دختر و پسر كشور خبر داد.                          

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، سید میلاد حسینی در گفتگو با سایت فدراسیون اعلام کرد : رقابت های آزاد و رده بندی دسته برتر جوانان دختر کشور در تاریخ 18 لغایت 20 اسفند ماه 91 در اهواز شهرک نفت مجموعه ورزشی امام رضا(ع) سالن اختصاصی تنیس روی میز بانوان برگزار خواهد شد.

حسینی در مورد روش برگزاری مسابقات گفت : مرحله مقدماتی آزاد بصورت دوره ای(16 یا 32گروهی) و نفرات اول به مرحله نیمه نهایی که بصورت حذفی بوده صعود می کنند و  نفرات اول تا ششم به رده بندی دسته برتر راه پیدا می کنند و رده بندی دسته برتر باحضور 16بازیکن در یک گروه بصورت دوره ای برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه نفرات اول تا دهم در دسته برتر می مانند و نفرات یازدهم تا شانزدهم از دسته برتر سقوط می کنند افزود : کلیه مسابقات بصورت 3 گیم از 5 گیم برگزار می گردد.

سخنگوی فدراسیون در مورد رقابت های انتخابي نونهالان دختر و پسر كشور افزود : این رقابت ها از تاريخ  20 لغایت 21اسفندماه در شهر تهران و به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد : سهميه هر استان يك نفر مي باشد و از بین نفرات شرکت کننده نفر اول (پسر و دختر) به طرح توسعه فدراسیون جهانی اعزام  می گردد.

لازم به ذکر است متولدين يكم فروردین ماه 1380 لغايت يكم بهمن ماه 1381 میتوانند در مسابقات انتخابي نونهالان دختر و پسر كشور حضور پیدا نمایند.

         

 

پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
تیم تنیس روی میز مقاومت قم در دیداری حساس از رقابت‌های لیگ دسته یک تنیس روی میز

مقاومت قم در خانه از پتروشیمی مروارید پذیرایی می‌کند

تیم تنیس روی میز مقاومت قم در دیداری حساس از رقابت‌های لیگ دسته یک تنیس روی میز باشگاه‌های کشور به مصاف تیم پتروشیمی مروارید عسلویه می‌رود.

                                

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ،دیدارهای دور برگشت مسابقات این فصل لیگ دسته یک تنیس روی میز مردان باشگاه‌های کشور در جدال حساس تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر این رشته، امشب پیگیری خواهد شد و یکی از بازی‌های مهم در قم به انجام می‌رسد.

در حالی که دو تیم صعود کننده به رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر تنیس روی میز مردان باشگاه‌های کشور از بین شش تیم حاضر در لیگ دسته یک انتخاب خواهند شد، مردان پینگ پنگ باز تیم مقاومت قم در دیداری حساس میزبان تیم صدرنشین پتروشیمی مروارید عسلویه خواهند بود.

پینگ‌پنگ بازان مقاومت قم که در دیدارهای قبلی خود امتیازات ارزشمندی از دست داده‌اند و در نیم فصل نخست بازی‌های این فصل یک پیروزی و چهار باخت کسب کردند، هم اکنون از دو بازی دور برگشت نیز یک برد و یک باخت در کارنامه دارند.

مقاومت قم بعد از اینکه در هفته نخست دور رفت در سالن پینگ پنگ شهید محمدی مجموعه ورزشی تختی قم برابر میهمان خود تیم نفت و گاز گچساران به برتری جالب توجه پنج بر دو رسید، در هفته دوم نیم فصل دوم در میهمانی تیم هیئت فارس تن به شکست داد و حالا به دنبال آن است که سومین پیروزی این فصل را در دیدار خانگی با تیم پتروشیمی مروارید عسلویه از آن خود کند.

در جدول رده بندی رقابت‌ها تا پایان هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته اول پینگ پنگ مردان باشگاه‌های کشور تیم پتروشیمی بندر مروارید که امشب میهمان تیم مقاومت قم است در صدر ایستاده، ضمن اینکه تیم سرسخت مناطق نفت خیز جنوب جدی‌ترین تعقیب کننده این تیم به شمار می‌رود.

 

 


پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
مهران احدی با غلبه بر نیما عالمیان فاتح رقابت های انتخابی شد / عالمیان ، احدی و طاهرخانی ملی پوش شد

پرونده ی مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز با معرفی نفرات برتر بسته شد.

                         

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ مرحله دوم و نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز که برای حضور در مسابقات جهانی فرانسه در آکادمی بین المللی تنیس روی میز  برگزار شده بود با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در این رقابت ها 8 راکت به دست با هم به رقابت پرداختند که در نهایت در این مرحله، مهران احدی با 9 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، نیما عالمیان با 9 امتیاز دوم شد و حمیدرضا طاهرخانی با هشت امتیاز به جایگاه سومی این رقابت ها بسنده کرد.

در مجموع امتیازات دسته برتر ، مرحله اول و دوم انتخابی تیم ملی، نیما عالمیان با 29 امتیاز در جایگاه اول قرار گرفت، مهران احدی با 28.5 امتیاز دوم شد و حمیدرضا طاهرخانی با 19 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

عارف احمدی فر هم که توانسته بود 19 امتیاز به دست بیاورد، تنها با اختلاف یک گیم مقام چهارم را به خود اختصاص داد.

همچنین میدیا لطف الله نسبی، محمدعلی روئین‌تن و پوریا عمرانی به ترتیب با مجموع 15.5 ، 15.5 و 9 امتیاز مقام پنجم تا هفتم را به خود اختصاص دادند.

پیش از این محمدرضا اخلاق پسند، واحد مالمیری و پوریا عمرانی به دلیل مصدومیت از ادامه رقابت‌ها انصراف داده بودند.

گفتنی است سرداوری این رقابت ها بر عهده ی داریوش ضرغامپور و کمک سرداوری بر عهده ی کاظم ریوندی بود.

رضا مهین ترابی ،هاشم علوی ، محمد قاسم عموئیان و محمد علی احمدی امر قضاوت این ایدارها را بر عهده داشتند.

*   دور اول :

عارف احمدی فر 3 - 1 میدیا لطف الله نسبی

حمیدرضا طاهر خانی 1 - 3 نیما عالمیان

*   دور دوم :

مهران احدی 3 - 1 نیما عالمیان

عارف احمدی فر 1 - 3 محمد علی روئین تن

*   دور سوم :

میدیا لطف الله نسبی 2 3 محمد علی روئین تن

عارف احمدی فر صفر 3 حمیدرضا طاهر خانی

*   دور چهارم :

میدیا لطف الله نسبی 2- 3حمیدرضا طاهر خانی

مهران احدی 3 - صفر عارف احمدی فر

*   دور پنجم :

محمد علی روئین تن صفر - 3 حمیدرضا طاهر خانی

نیما عالمیان 3 - 1 عارف احمدی فر

میدیا لطف الله نسبی 3 - صفر مهران احدی

*   دور ششم :

محمد علی روئین تن 2 - 3 مهران احدی

نیما عالمیان 3 - 2 میدیا لطف الله نسبی

*   دور هفتم :

حمیدرضا طاهر خانی 1 - 3 مهران احدی

محمد علی روئین تن 1 - 3 نیما عالمیان


پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مهران احدی برابر نیما عالمیان به پیروزی رسید/پوری

مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز
 
مهران احدی برابر نیما عالمیان به پیروزی رسید/پوریا عمرانی و واحد مالمیری انصراف دادند

دو دور از هفت دور مرحله دوم و نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مردان کشور صبح امروز با انجام هشت دیدار به پایان رسید.

                                        


 

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ صبح امروز، هشت دیدار از مجموع 28 پیکار در مرحله دوم و نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مردان کشور در محل آکادمی بین المللی تنیس روی میز پیگیری شد.

در این رقابت ها مهران احدی و محمد علی روئین تن با دو پیروزی و بدون شکست در صدر جدول انتخابی قرار دارند.

مهران احدی بازیکن با تجربه و محبوب تنیس روی میز کشورمان در یک بازی حساس و تماشایی توانست نیما عالمیان را با نتیجه3 بر 1 مغلوب کند.

پس از انجام دو دور از رقابت ها پوریا عمرانی و واحد مالمیری از ادامه رقابت ها انصراف دادند.

ریز نتایج دو دور نخست مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز به شرح زیر می باشد :

*   دور اول :

پوریا عمرانی صفر  3 مهران احدی

عارف احمدی فر 3 - 1 میدیا لطف الله نسبی

حمیدرضا طاهر خانی 1 - 3 نیما عالمیان

واحد مالمیری 2 - 3 محمد علی روئین تن

*   دور دوم :

پوریا عمرانی صفر - 3 میدیا لطف الله نسبی

مهران احدی 3 - 1 نیما عالمیان

عارف احمدی فر 1 - 3 محمد علی روئین تن

حمیدرضا طاهر خانی 3 - 2 واحد مالمیری

پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 
آخرین تلاش برای تصاحب پیراهن تیم ملیمرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی

دومین مرحله ی رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز از امروز در آکادمی بین المللی تنیس روی میز آغاز شد.

                                       

به گزارش سایت خبری فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران ، در این رقابت ها نیما عالمیان که دیدارهای خود در دور نخست رقابت‌های انتخابی را بدون شکست به پایان رساند همراه با مهران احدی، عارف احمدی فر، میدیا لطف الله نسبی، حمیدرضا طاهرخانی، پوریا عمرانی، واحد مالمیری و محمد علی روئین‌تن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

گفتنی است پنج دور نخست این رقابت ها امروز، و دو دور نهایی مسابقات فردا در آکادمی بین المللی تنیس روی میز پیگیری خواهد شد.

در پایان این مسابقات سه نفر برتر همراه با یک بازیکن که به صورت انتصابی  انتخاب می شود ،برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان معرفی معرفی می‌شوند.

این رقابت‌ها طی روزهای 23 تا 30 اردیبهشت ماه در فرانسه برگزار خواهد شد.


پنج شنبه 10 اسفند 1391برچسب:, |

 


بسم الله الرحمن الرحیم به وبلاگ من خوش آمدید سلام به همه عزیزانی که از این وبلاگ بازدید میکنند امیدوارم بتوانم دقایق مفرح برای شما فراهم نموده البته با نظرات و پیشنهادات شما عزیزان سعی میکنم ان را به بهترین وجه تصحیح نموده و اگر در مطالب کمبود یا کاستی هست امیدوارم پیشکسوتان محترم و بازیکنان حرفه ای این ورزش مرا یاری نمایند . با تشکرhamid_y


عکس ورزشی و اموزشی پینگ پنگ
عکسهای زیبای پینگ پنگ سری2
عکس از طبیعت
عکس کودکانه
اخبار و رویداد های مهم ورزش پینگ پنگ تا20/02/2012
(مشاهده و دانلود)تاریخچه پینگ پنگ
مسابقات اجرا شده یا در حال اجرا استانها
جدول برگزاری مسابقات کشور عزیزم ایران و جهان
معرفی تخته ورویه پینگ پنگ
اس ام اس
اخبار رویداد های مهم ایران و جهان
عکسهای عاشقانه
عکس مسابقات اپن کاپ فجر2012 تهران
اخبار و رویدادهای پینگ پنگ از مورخه21/02/2012
دانلود اهنگ برای عزیزان طرفدار پینگ پنگ
(دانلود و مشاهده)اموزش پینگ پنگ (تاپ اسپین1)توسط استاد مجید احتشام زاده
دانلود و مشاهده (پینگ پنگ)طریقه ایستادن وتکنیک استفاده از کات توسط استاد احتشام زاده
(دانلود و مشاهده)اموزش پینگ پنگ (تاپ اسپین2)توسط استاد مجید احتشام زاده
دانلود و مشاهده (پینگ پنگ)بازی دو نفره یا دبل توسط استاد احتشام زاده
مشاهده(فیلم) بازی نوشاد و کینتا
هیت تنیس روی میز شهرستان ابهر (استان زنجان)
هیت تنیس روی میز شهرستان خرمدره(استان زنجان)
هیت تنیس روی میز زنجان
اموزش پینگ پنگ توسط استاد جمیل لطف اله نسبی

 

hamid_y

 

 

 

افشین نوروزی پس از بخشیده شدن دوباره محرومیتش رقابت های لیگ را از هفته پنجم دور برگشت آغاز کرد.
رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان:اصلاحیه / نخستین بانوی المپیکی تنیس روی میز یک بار دیگر بر بام ایرا
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش:رئیس فدر
زارع‌پور: حاشیه‌ها تاثیرگذار بودند/ بدهی دانشگاه آزاد ارتباطی به محرومیت نوروزی ندارد
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :پیروزی مقتدرانه دانشگاه آزاد برابر نفت سپاهان
هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز :صدر نشینان جدول میزبان قعر نشینان
در فاصله دو هفته به پایان لیگ دسته اول:مقاومت قم شانس صعود به ليگ برتر تنیس روی میز را از دست داد
پس از نشست هم اندیشی اعضای مجمع:محمد زارع پور به عضویت کارگروه بررسی اساسنامه کمیته ملی المپیک در آم
با پایان دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان: شهسواری پیشتاز بانوان / 8 راکت به دست راه یافته
روی خط اخبار استان فارس:شيراز فاتح مسابقات قهرماني تنيس روي ميز استان
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی
هیت تنیس روی میز شهرستان ابهر(استان زنجان)
هفته پایانی لیگ برتر جوانان و امید: پتروشیمی بندرامام برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر جوانان و امی
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (3)
اموزش پینگ پنگ :نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطفاله نسبی(2)
اموزش نحوه اجرای پیچ توسط استاد جمیل لطف اله نسب (1)
(فیلم)بازی نوشاد عالمیان با کینتا بازی زیبا و اموزشی
سلام: خوش امدید:
روی خط اخبار استان خراسان شمالی:
در تهران و به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس روی میز :دور نخست رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان آغاز
مربی تیم ملی بزرگسالان: وقتی نوشاد می برد به همه تبریک می گفتند جز من!
دانلود و مشاهده :اموزش پینگ پنگ پایه یا شروع
روی خط اخبار استان یزد:نتایج یازدهمین رنکینگ تنیس روی میز جوانان شهرستان یزد اعلام شد
برای حضور در مسابقات جهانی:بازیکن انتصابی تیم ملی تنیس روی میز پیش از اعزام به اتریش معرفی می‌شود
آنالیز و پیشنهادات مربی تیم ملی تنیس روی میز به تمامی راکت به دستان ایرانی
رائول کالین اعلام کرد : رقابت های بین المللی جوانان و نوجوانان در کشور عراق برگزار نخواهد شد
احدی: تا زمانی که جوانترها را ببرم، بازی می‌کنم/ تداوم قهرمانی ظرفیت می‌خواهد
رده بندی ماه مارس فدراسیون جهانی تنیس روی میز اعلام شد
هفته پنجم لیگ برتر بانوان :فولاد ماهان سپاهان بدون شکست قهرمان نیم فصل شد
دانلود و مشاهده بازی نوشاد عالمیان با وانگ قهرمان جهان
دانلود نمونه برگ ارنج تیمی بانوان
دانلود و مشاهده بازی دب در پینگ پنگ(دو نفره)
دانلود ومشاهده تاپ اسپین2
مشاهده وانلود پینگ پنگ تاپ اسپین1
اموزش طریقه ایستادن و تکنیک کات و ........
مهران احدی:کاپیتانی فقط مسئولیت را بیشتر می کند!
رقابت های آزاد و رده بندی دسته برتر جوانان دختر کشور / مسابقات انتخابي نونهالان دختر و پسر كشور
اردوی تدارکاتی تیم ملی جوانان پسر.اصفهان میزبان راکت به دستان جوان
رحمت عالمیان: نوشاد در
علیرضا حجازیان خبر داد:فرخنده سلیمانی موفق به اخذ مدرک بلوبج داوری شد
تیم تنیس روی میز مقاومت قم در دیداری حساس از رقابت‌های لیگ دسته یک تنیس روی میز
زارع پور در گفت وگو با پانا: تنیس روی میز الگویی برای ورزش ایران در تعامل با آموزش و پرورش
مهران احدی با غلبه بر نیما عالمیان فاتح رقابت های انتخابی شد / عالمیان ، احدی و طاهرخانی ملی پوش شد
رقابت های کاپ آسیا دعوت کنفدراسیون آسیا از برادران عالمیان / نوشاد و نیما راهی هنگ کنگ می شوند
مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مهران احدی برابر نیما عالمیان به پیروزی رسید/پوری
آخرین تلاش برای تصاحب پیراهن تیم ملیمرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی
مراسم تقدیر از روابط عمومی های برتر استان ها و فدراسیونهای ورزشی کشور
شهابی: روابط عمومی های حوزه ورزش و جوانان به جایگاه واقعی خود دست یافته اند
لیگ دسته یک تنیس روی میز کشور مقاومت قم برابر هیئت فارس تن به شکست داد
یما عالمیان همچنان بدون شکست قابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز

 

 

RSS 2.0

فال حافظ

قالب های نازترین

جوک و اس ام اس

جدید ترین سایت عکس

زیباترین سایت ایرانی

نازترین عکسهای ایرانی

بهترین سرویس وبلاگ دهی


<-PollName->

<-PollItems->

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 19
بازدید دیروز : 38
بازدید هفته : 67
بازدید ماه : 334
بازدید کل : 37535
تعداد مطالب : 76
تعداد نظرات : 1
تعداد آنلاین : 1flash player for you

جاوا اسكریپتfor your

Download Adobe Acrobat ReaderDownload Adobe AirDownload Adobe Flash Playera